Wpis z mikrobloga

wiadomo, żniwiarze to bezduszne maszyny i nie znają litości przez co należy je całkowicie zniszczyć... jednakże gdyby po wszystkim Rada Przymierza zebrała się w (pomniejszonym o parę ofiar) składzie i próbowała rozliczać komandorkę Karen z jej dotychczasowych działań, najpewniej doszliby do wniosku, że żniwiarze nie byli najgorszym co spotkało galaktykę i trzeba jej posłać kulę w procesor w trybie natychmiastowym... mówimy tu o:
-zabójstwach, w tym innego komandora, oraz ambasadora i członka rady, a także własnego klona i wielu innych niewinnych ludzi
-odpowiedzialność za śmierć kilkunastu członków załogi Normandii
-destrukcja planety Tuchanka wraz z zamieszkującymi ją Kroganami
-wcześniejsze celowe zniszczenie leku na bezpłodność tego gatunku, aby nie przetrwali
-destrukcję floty wędrownej i genocyd rasy Quarian
-holocaust i liczne zbrodnie wojenne na Batarianach
-ksenocyd rasy Raknii, dwukrotny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...i zapewne jeszcze wiele innych rzeczy, które mi umknęły, jeszcze nie wiem jak skończą się losy komandorki Karen, to się okaże po świętach, ale jedno jest pewne, albo kaplica, albo bilet w jedną stronę na Andromedę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#masseffect
Pobierz
źródło: comment_1671746317Dz6585wFcD4TxV95pPk3Sp.jpg
  • 4
@tarkaz: A ja myślę, że Karen wie co robi. Te kłapiące mięsem gatunki i ta ich śmieszna rada to żart dla tak rozwiniętej cywilizacji jak Żniwiarze. W związku z tym zakończenie 3 części może być tylko jedno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)