Wpis z mikrobloga

Drodzy państwo. Chciałbym się pochwalić. Pozwolę sobie użyć tagu #pokapake, wszakże, jak już się pochwaliłem dotarła do mnie #wykopaka do mojego Mikołaja. Moim Mikołajem okazała się być mirabelka @oszty, Hah, przeznaczenie? :) przygotowałem małą fotorelację. Cały dom zawalony porządkami, więc mam nadzieję, że taka forma będzie dla państwa zadowalająca.

Po otwarciu paczki zobaczyłem starannie zapakowane prezenty. Każdy osobno. Nawet nie wyobrażam sobie ile czasu trzeba było na to poświęcić. Pięknie zalakowane dwie koperty
Pobierz AdamKonarskiz_Katowic - Drodzy państwo. Chciałbym się pochwalić. Pozwolę sobie użyć t...
źródło: comment_1671743109HaWSorHzGmDU0vwYt78oaL.jpg
  • 22
@Adam_Konarski_z_Katowic: pozycja książkowa numer jeden i tutaj całkowite zaskoczenie. Bo myślałem, że przynajmniej z okładki znam każdą pozycję na polskim rynku. Taki klops. Niespodzianka. Pierwsze słyszę. O ile się zdążyłem zaznajomić z recenzją to autor stworzył tę pozycję na wzór tomików bliskiego mojemu sercu Willa Eisnera: krótkie historie, mało akcji, a dużo emocji i treści. Strzał w dziesiątkę.
Pobierz AdamKonarskizKatowic - @AdamKonarskizKatowic: pozycja książkowa numer jeden i tutaj c...
źródło: comment_1671744257a4fjrODIiRnLopIM9hbgkC.jpg
@Adam_Konarski_z_Katowic: pozycja książkowa numer dwa. Tutaj w ogóle poczułem się zmieszany. Pierwszy swój kwantechizm zakupiłem we wrześniu tego roku. Byłem tak mądry, że zabrałem go z paczkomatu lecąc w daleką podróż. Byłem jeszcze mądrzejszy gdyż nie miałem na niego nigdzie miejsca, więc musiałem go zabierać wszędzie że sobą. Przetrwał warszawski deszcz podróż, targający wiatr, wypadł mi przez okno, nie poddał się w starciu z adriatykiem.




I co? I ponownie kwantechizm w
Pobierz AdamKonarskizKatowic - @AdamKonarskizKatowic: pozycja książkowa numer dwa. Tutaj w og...
źródło: comment_1671744458ZtFo8bahgzN0e7JXT70eQC.jpg
@Adam_Konarski_z_Katowic: perfumy! :D to prawda, że nieco zacząłem się interesować perfumami. Widzę, że stalking wszedł mocno. Dla zainteresowanych wymienię:

- Chanel - Platinum Egoiste
- Afnan - Supremacy
- KOUROS ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ten ładny, silver
- Kilian - love and tears
- proszę o werble DIOR, zapach zwycięzcy, prawdziwego mężczyzny, który nigdy się nie poddaje i stawia czoło złu tego świata!

Są to ulubione
Pobierz AdamKonarskizKatowic - @AdamKonarskizKatowic: perfumy! :D to prawda, że nieco zacząłe...
źródło: comment_1671745006r2QaH6VHvZGWYG5DnTxngb.jpg
@Adam_Konarski_z_Katowic: woodstockowa koszulka! Miałem jechać w tym roku, niestety, moje plany zostały skutecznie pokrzyżowane I co? No niespodzianka, mam pierwszą woodstockową koszulkę. :D na pewno będzie na mnie na każdym koncercie jaki będę zaliczać, no oprócz pomarańczowej trasy kultu. ALE! Na pewno pojedzie że mną na następny woodstock. Jak coś to mam namiot na trzy osoby :D #pdk
Pobierz AdamKonarskizKatowic - @AdamKonarskizKatowic: woodstockowa koszulka! Miałem jechać w ...
źródło: comment_1671745332BfNEEjUHt8p1ve4PQJZruF.jpg
@Adam_Konarski_z_Katowic: jestem wzruszony. I przyznaję, że muszę ochłonąć i jeszcze raz przeczytać listy. Czuję się nieco dziwnie. Mam gulę w gardle jak czytam to co było w kopertach, dużo emocji. Troszkę nie wiem jak mogę się zachować gdyż treść jest bardzo trafna i czuję się jakbym czytał list od dawnego znajomego.

Życzę wszystkim tak wspaniałego Mikołaja jaki przytrafił się mnie i żałuję, że nie mogłem ja być tak dobrym Mikołajem, ale
Pobierz AdamKonarskizKatowic - @AdamKonarskizKatowic: jestem wzruszony. I przyznaję, że muszę...
źródło: comment_1671745433hZh33dOQGk6NbWNy8KT6dc.jpg
@Adam_Konarski_z_Katowic: niesamowite z tym Kwantechizmem, że Ci nie odpuścił i Cię odnalazł we właściwszym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo wiele radości mi sprawiła ta edycja! () fajnie jak można sprawić prezent komuś podobnemu do siebie :D dziękuję bardzo za tak miłe i wyszukane słowa, bardzo mi schlebiają i bardzo mnie nimi ucieszyłeś (