Wpis z mikrobloga

@AlmostDivine: mechanizm dyskwalifikuje. Swissmatic jest nierozbieralny i nienaprawialny. Jak cokolwiek ci się stanie z zegarkiem to droga wymiana całego mechanizmu.
Niby tissot ale przez ten mechanizm temu zegarkowi bliżej do tanich swatchy (zresztą ten mechanizm jest oparty na wlasnie jednorazowym swatchu, mechanizmie sistem 51) niż do "normalnych" tissotów.
Generalnie popatrz na japońce, orient, seiko i znajdziesz może w tej kasie normalny automat zamiast jednorazowego gówna.
@KleKotka: kiedyś miałem podobne skojarzenia i byłem największym przeciwnikiem bransolet, ale myślę, że wynika to z naszych biedackich polskich wzorców (vide taksówkarz PRL) i jest to tak powszechny wzorzec, że mam wrażenie jakby Polacy mieli wgrywany jakiś soft w czasach narodzin na to. Mi z czasem zaczęły mi się podobać coraz bardziej i zacząłem doceniać ich zalety. Nadal nie jestem fanem niskiej jakości lub zbyt masywnych bransolet, ale jak dobrze fituje
Pobierz grey09 - @KleKotka: kiedyś miałem podobne skojarzenia i byłem największym przeciwniki...
źródło: comment_1671789609C0VKO4DBR2ag3S0O76Ch7k.jpg