Wpis z mikrobloga

@Miguelos: Ludzie mnie oglądają bo na poprzednim kanale 35 k suba zrobiłem legendarne serie z #!$%@? majorek 5 mln wyświetleń konon 2 mln, z fiodorem 3 mln skroty lajtów 4 mln i wiele innych kompilacji ktore ludziom przypadły do gustu. JA się wybiłem na kompilacjach a nie na shotach gościu. Shoty dopiero później zacząłem robić jak byś nie wiedział. Shoterów jest masa dlaczego żaden się przebić nie może ? bo tylko
  • Odpowiedz
@PZt37: Na wykopie może straciłem na yt to co innego. Wykop dobrze wie że nie jestem lateksem tylko piszą to specjalnie bo odpowiadałem im w kom na ich poziomie i to ich boli. Jestem skur jak ktoś dla mnie jest dlatego mnie się kocha albo nienawidzi pozdr
  • Odpowiedz
@ZamknijTaDupe: Ja nie wiem czy ty robisz shoty czy nie. Propsujesz tutaj barneja który brał hajs od sradka i waflował sie z nim od dawna czaisz to ? Jak mu przestał płacić stał sie wielkim antylateksem xd jaki to barnej dobry i wgl a mnie oskarzacie ze wycofałem akcke zgloszenia w obawie o kanał i jestem lateksem ze niby poszlem na wspolprace ze sradkiem a to nie sradek byl i zadnej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hajterbystrzaka: nie ma hipokryzji, dalej uważamy że barnej jest dwulicowy(raczej nie znajdziesz moich pozytywnych komentarzy(deko zmyślasz)). On przynajmniej próbował rozliczyć się z przeszłością więc się porównuj się do niego bo śmierdzi mi hipokryzją. Czaisz o czym mówię?
  • Odpowiedz
@ZamknijTaDupe: Człowieku ja żebym ci pow o innych kanałach około szkolnych które tak namiętnie oglądasz doatał byś depresji kanały które biora wszystko z mlecznego bez zadnych zgłoszeń domyśl sie o kogo mi chodzi głownie. Dziwne co ze z kazdego gniota materialy brane i dla sradka nie przeszkaddza xd kazdy siedzi cicho zeby pare zl wpadlo i wspolpraca sie kreci xd NOO ja do barneja w zyciu bym sie nie porównam bo
  • Odpowiedz