Wpis z mikrobloga

Mały, lekki i tani bezlusterkowiec, który będzie wykorzystywany głównie do fotografii architektury i krajobrazu. Co byście polecili? Zastanawiałem się nad Sony a6300 albo jakimś Fujifilm, ale bardziej skłaniam się ku Fuji, bo z aparatami Sony miałem już kontakt i wiem czego można się po nich spodziewać, a z Fuji nigdy i fajnie byłoby spróbować czegoś nowego. Aparat nie musi być bardzo malutki i bardzo lekki ale zależy mi, żeby miał ruchomy lcd. Budżet ok 2000 zł i może być z drugiej ręki, ale w dobrym stanie

#pytanie #fotografia #bezlusterkowce #fujifilm
O.....r - Mały, lekki i tani bezlusterkowiec, który będzie wykorzystywany głównie do ...

źródło: comment_1671724806x6LWukF7kfiqndBA8o91fv.jpg

Pobierz
  • 7
@Oppositionsfuhrer: Korzystałem z obu aparatów - a6000 jako pożyczak i posiadam fuji xt-20. W fuji dużo lepsza wygoda, pokrętła manualne, jakość obrazka dużo lepsza również w filmach. Natomiast fuji posiada głupie ograniczenia jak nagrywanie ujęcia do 10 minut , niemożność zmiany niektórych ustawień podczas zapisu czy brak możliwości ładowania/zasilania podczas pracy. Sony jest wolny od tych wad. W jednym i drugim systemie możesz przebierać co do obiektywów. Z obu będziesz zadowolony.