Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA, OGŁASZAM, ŻE Mikołaj @kcpi jest NAJLEPSZYM powtarzam, NAJLEPSZYM Mikołajem na świecie!

Zacznę od listu, który był super(całe 30% ciężkiej roboty XDD). Opis paczki ale również skrawek innego życia poza Polską wywołał spory uśmiech! Jak już wiesz czym się zajmuje, to wiesz również, że googlowałem jak leci XD Stalking i dobranie prezentów na mega wysokim poziomie ()

A teraz pora czas na to co w środku! Jak zobaczyłem tą planszówkę, mówię o nie tylko nie to, no ale skąd mógł wiedzieć? Skąd mógł wiedzieć, że już od długiego czasu chciałem ten tytuł w swoje kolekcji i teraz go mam!!! Będzie grane, zdam recenzje ʕʔ

Następne ujawniła mi sie genialna torba na zakupy, którą pewnie wykorzystam do targania kawy lub yerby xD

Otrzymałem również zestaw kaw(również będzie dzisiaj pite) i świąteczna herbatkę!!! Bardzo dziękuje i udało ci sie trafić tak, ze nie mam nic z tego :D

I na słodkie zakończenie kilka rarytasów(Udało mi sie zrobić od tego czasu 4 zęby, wiec na pewno skosztuje! No dobra… juz skosztowali xD) i piękne pudełeczko z atrakcjami lokalnymi i cukieresami!

Bardzo dziękuje za paczkę, jest cudowna i życzę wszystkiego, co najlepszego i spokojnych świąt!

#wykopaka #pokapake
Judasz_2077 - UWAGA UWAGA, OGŁASZAM, ŻE Mikołaj @kcpi jest NAJLEPSZYM powtarzam, NAJL...

źródło: comment_1671722826Famx6GjgMI3Oqd4QM6eRbJ.jpg

Pobierz
  • 1