Wpis z mikrobloga

@Quardoz: ja nic nie mam od michniewicza, a twierdze, ze byl dobrym trenerem, a mundial rozegral bardzo dobrze, ale co ja tam wiem, jest chrzestnym dzieci jakiegos dziennikarza, to go absolutnie wyklucza xD

Ciekawe kiedy nasze kopacze znow wyjda z grupy na mundialu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@93michu93: I cyk, ze skrajności w skrajność xD
Fakt, że zagrali z Francją wbrew woli selekcjonera świadczy o tym, że raczej nie traktowali go poważnie. Awans zawdzięczamy Szczęsnemu, błyskowi Lewemu z Arabią i oszczędzeniu nas przez Argentynę.
@smialson: aż Zal, że przez 36 lat nie mieli tyle szczęścia ;/
A kto dokładnie zagrał przeciwko selekcjonerowi z Francją? Lewy wymyślał taktykę? XD

W ogóle jak ze skrajności w skrajnosc? Przecież napisałeś tak, że to Michniewicz ich zatrzymywał, przeszkadzał czyli gdyby nie mieli selekcjonera to pewnie by im lepiej poszło. Tak wnioskuje z twojego komentarza.
@93michu93:

A kto dokładnie zagrał przeciwko selekcjonerowi z Francją? Lewy wymyślał taktykę? XD


Bo to pierwszy raz piłkarze grają wbrew woli trenera xD

W ogóle jak ze skrajności w skrajnosc? Przecież napisałeś tak, że to Michniewicz ich zatrzymywał, przeszkadzał czyli gdyby nie mieli selekcjonera to pewnie by im lepiej poszło. Tak wnioskuje z twojego komentarza


Nie, chodzi o tekst "zostawmy ich samym sobie". Siebie nie powołają ( ͡° ͜ʖ
@93michu93: Same wypowiedzi piłkarzy (może niekoniecznie w bezpośredni sposób) dają do zrozumienia.

Lewandowski

Do kolejnego mundialu jeszcze daleka droga. Potrzebna jest radość z gry, nawet w niedalekiej przyszłości. Gdy próbujemy atakować jest inaczej, gdy gramy defensywnie tej radości nie ma


Zieliński

Uważam, że tak jak dziś graliśmy, powinniśmy grać cały czas. Nie mamy się czego wstydzić, nie mamy się czego bać. Mamy zawodników na tyle dobrych, by używać ich umiejętności –
@smialson: przytoczone przez ciebie wypowiedzi dają do zrozumienia, że taktykę układał ktoś inny niz Czesław i piłkarze grali co chcieli, a nie to co było ustalone? XD

Ale gdzie, w którym miejscu to wyczytałes? Ja wyczytałem, że lewy z Zielińskim byli bardziej zadowoleni z meczu z Francją bo zespół grał ofensywnie, a nie lagi i to jest jedyne co można powiedzieć o ich wypowiedziach.

Jak ktoś gada, że lewy ustalał taktykę
@smialson: nie zgodzę się też, że zabijał potencjał reprezentacji. Czesław grał turniej, w turnieju masz wygrać lub dojść możliwie najdalej. Dla Polski optymistyczne (zważając, że od 36 lat się nie udało)/realistyczne oczekiwania to było wyjście z grupy i to też się udały. Ja wiem, że Mirki chciałyby Guardiolę i tricki take tylko jakby nam obrońcy z kiwiorem i blokiem tiki take zaserwowali to byłoby po 5-0 w każdym meczu.
@93michu93:

Gdy próbujemy atakować jest inaczej, gdy gramy defensywnie tej radości nie ma

Uważam, że tak jak dziś graliśmy, powinniśmy grać cały czas. Nie mamy się czego wstydzić, nie mamy się czego bać.


Te fragmenty dają w wystarczający sposób do zrozumienia, że nie odpowiada im sposób gry za CM711, że ogranicza ich potencjał. Na szczęście jego już nie ma ( ͡ ͜ʖ ͡)
A, nikt o
Te fragmenty dają w wystarczający sposób do zrozumienia, że nie odpowiada im sposób gry za CM711


@smialson: z tego wynika, ze taktyka w meczach grupowych im nie odpowiada.

Wystarczy mi na przykład Vladimir Petković.


@smialson: bedziemy oceniac po wynikach :D