Wpis z mikrobloga

Programiści 15k,biznesmeni,ludzie oczytani i elita narodu po raz 2137 nabiera się na obietnice partii rządzącej xdddd to gorsza naiwność niż kupowanie garnków na prezentacji albo oddanie 100k "policjantowi" na akcje. Znając nasz obecny rząd to program skończy się (o ile do niego dojdzie) w jeden dzień, w tak okrojonym zakresie że skorzysta z niego mały procent uprawnionych czyt. Program mieszkanie + > Rząd deklarował, że do końca 2019 roku wybuduje 100 tysięcy mieszkań – jednak do użytku oddano nieco ponad 15 tys. mieszkań

Troszkę wstyd mieć się za mądrego a być tak głupim.
#nieruchomosci
  • 12
@AndyMendy

Problem jest w tym, że wbrew pozorom ten program jest tani - przynajmniej na jego początku.

Żeby zrobić dopalty wszystkim - na wszytskie kredyty hipoteczne - wystarczy 5mld zł..... A samym emerytom rzucili w tym roku na 13 i 14 kilka razy tyle.....

Podobny program funkcjonował już po poprzednim dołku - no funkcjonował... Sam go brałem :) i państwo stoi do dziś....
@AndyMendy: Do tego lokata 10% w banku jest bezpośrednio z kieszeni kredyciarza.
Nie dość, kapitał mogę włożyć w lokatę, która mi wypłaci więcej niż będę musiał płacić za kredyt to jeszcze jest inflacja która mi zdewaluuje kredyt i za te 10 lat płacić będę tyle co za dwa gofry z bita śmietana na molo w Sopocie.
@AndyMendy: pytanie czy będzie kasa no-limit czy ograniczona pula pieniędzy na to jak było w przypadku MdMa że środki kończyły się w tydzień od uruchomienia nowych transz i jeżeli nie miało się kumatego doradcy kredytowego z kontaktami w bankach to się po prostu dostawało odmowy