Wpis z mikrobloga

Wczoraj odebrałam moją #wykopaka od @agnad ʕʔ

Paczka sprawiła mi ogromną radość, zerwałam się z pracy żeby podskoczyć do paczkomatu, a potem w pracy unboxing ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W środku zastały mnie bardzo ładnie i starannie zapakowane prezenty, więc już ich odpakowywanie sprawiło mi niezłą frajdę.

A pod papierami kryły się:
1. Książki - atlas gór Polski i reportaż "Fiva. Przekroczyć granice". Dla mnie jako dla górskiego (nie ukrywajmy) amatora na pewno będą to przydatne pozycje na półce :D
2. Kubek termiczny - obecny, który mam jest już stary i za każdym razem gdy go używałam myślałam sobie, że muszę w końcu kupić nowy. Ten od Mireczka jest idealny i w dodatku w kolorze, który uwielbiam!
3. Cieplutkie rękawiczki - już dzisiaj miałam na łapkach. Dłonie popękane, bo nie miałam rękawiczek w te najgorsze mrozy, więc teraz motywacja do ochrony dłoni jest duża xD
4. Skarpetki - uwielbiam! I to jeszcze w pieski ʕʔ
5. Pocztówki - tutaj ogromny plus, bo Mireczek kupił mi pocztówkę wykonaną z puzzli! Kolekcjonuję pocztówki od jakichś 7 lat. Mam pocztówkę z korka i ze sklejki, a teraz do kolekcji trafia też pocztówka z puzzli! No i reszta pocztówek to seria "akwarelek", która jest jedną z moich ulubionych serii :D Mirek dorzucił jeszcze magnes, który tez już wisi na lodówce.
6. Dwie herbatki - niedawno kupiłam sobie zaparzacz do herbaty, więc tutaj również prezent trafiony, bo w zimowe wieczory lubię sobie posiedzieć przy pysznej herbatce.
7. Mięciutka maskotka - niewykluczone, że zajmą się nią moje pieski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8. Regionalne słodycze - oblaty i szkloki - tak się składa, że trafiło mi Mireczka ze ślunska a do ślunska aż tak daleko nie mam, więc oblaty i szkloki znam (i oblaty baaardzo lubię ()).
9. List - napisany odręcznie, za co jestem wdzięczna i bardzo to doceniam :D

Jeszcze raz dziękuję Mireczku za super paczkę i życzę Ci zdrowych, wesołych świąt!

I dziękuję organizatorom @chybaDapi, @dobry_programista, @Shyvana, @trusru za wspaniałą zabawę i nadawanie świętom magii! ()

#pokapake
Pobierz cytmirka - Wczoraj odebrałam moją #wykopaka od @agnad ʕ•ᴥ•ʔ

Paczka sprawiła mi ogr...
źródło: comment_16717012355YHBWNHdw1tdtytXtPllBQ.jpg
  • 1
@cytmirka: To teraz czas na wyzwanie na rok 2023.

Odwiedzić wszystkie góry i zdobyć szczyty opisane w atlasie. Zima jest to teraz możeszt o zrobiç z gorącą herbatką w kubku termicznych w ciepłych rekawiczkach i skarpetkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)