Wpis z mikrobloga

@Noami: Dlaczego szkoda? Możesz sobie grać na dwóch kompach w sieci. Piszesz szkoda, bo to Ci się kojarzy z dawnymi latami kiedy byłeś młodszy, a nie dlatego, że splitscreen był jakiś wspaniały. ;)
@Noami: Dwójeczka jak dla mnie najlepsza. Miałem Lotus Trilogy, ale najchętniej grałem w dwójkę na Amidze. Pierwsze moje spotkanie to możle L1 i/albo L2 na Atari ST. Pamiętam, że wrażenie robiły te fury w intro jak np światła się wysuwały.
@Noami: Dlaczego szkoda? Możesz sobie grać na dwóch kompach w sieci. Piszesz szkoda, bo to Ci się kojarzy z dawnymi latami kiedy byłeś młodszy, a nie dlatego, że splitscreen był jakiś wspaniały. ;)


@astrodamus: pff granie po sieci się nie umywa do grania na splitscreenie, nie miałeś kolegów/rodzeństwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Noami: Uwielbiałem za dzieciaka te piękne pixelartowe tła w tej grze, a także podczas ekranów ładowania, to były moje ulubione gry na amidze, Lotus 2 i 3. Wyobraźnia kiedyś tak potrafiła działać, że "tworzyłem" sobie w głowie cały świat, i że gdzieś tam się da dojechać, i zastanawiałem się co tam jest za tą pustynią/miastem/górami. Ehh, piekne czasy to były ( ͡° ͜ʖ ͡°)