Wpis z mikrobloga

wiecie co mnie denerwuje? tak bardzo napompowany kryzys energetyczny. Wszystkim nam jest wmawiane jest ze musimy oszczędzać prąd bo nam grozi "Blackout" i generalnie prowadzona jest narracja ze przez wojnę planeta dostaje po dupie i szkoda paliwa oraz środków na generowanie prądu dla szarych obywateli a tymczasem moja galeria handlowa znajduje środki na palenie tych świecidełek przez 24h na kilka miesięcy obejmujący cały obiekt. No tak, szary p0lak ma się bać palenia żarówki przez więcej niż 10 minut jak nie potrzebuje bo kryzys energetyczny a tu o, masz. typowo. #neuropa #polska #europa #kryzys #polakmadryprzedszkoda
gordoniss - wiecie co mnie denerwuje? tak bardzo napompowany kryzys energetyczny. Wsz...

źródło: comment_1671696277zUbvKrwWqAurhEBlVIMLpH.jpg

Pobierz
  • 8
@cutecatboy: przejedź się rowerem, oszczędzaj środowisko a oni tymczasem ludzie jak to piszą lecą prywatnym odrzutowcem co przez godzinę wyrzuci z siebie tyle CO2 jak bieda passat przez miesiąc, #!$%@? kapitalizm, jak mnie to #!$%@?, wszystko albo nic. Nie jestem komuchem ani nie czuje się przywiązany ani do niczego co mnie by klasyfikowało z tym poziomem, po prostu mi szkoda ludzi co w to wierzą i jak są okłamywani przez system
@gordoniss: przecież w Katowicach, ci idioci wymyślili ze pogaszą światła na ulicach, bo trzeba oszczendzadź!!!!!. Ludzie zaczęli ginąć, policja nawet napisała żeby nie robili cyrków, ale wejdź na jarmark, to od ilość swiatel wzrok ci wypali… hipokryzja pełną gębą…

A np mieścina w #!$%@? dolnym - a c%uj tam, Mietek włączaj te światełka, poczujmy magię świat!

Zatem, albo wcale nic z oszczędzaniem nie róbmy, albo solidarnie wszyscy powinni oszczędzać, tylko do
@kajak98: chce przytoczyć technopark ze Szczecina (taaak to ja), tam u nich więc #!$%@? neonami (chciałbym żeby nimi były) na zadupiu bez przerwy (od kilku lat) ale wiesz, polaczku proszę zgaś żarówkę.
@kajak98: Jak sobie Mietek włączy na kilka godzin lampki, które powiesił na dachu, to i tak spali nieporównywalnie mniej energii niż wielka galeria z #!$%@?ą na całą ścianę instalacją świetlną. Jeśli chcemy oszczędzać, to oszczędzajmy tam, gdzie energii idzie najwięcej, a nie tam, gdzie jakaś rodzina Kowalskich sobie włączy gównolampki z biedronki, żeby przyozdobić podwórko.
Nie wierz kapitalistom kiedy wmawiają Ci, że problem z energią i środowiskiem to twoja wina, szarego obywatela i musisz z tego powodu oszczędzać.


@SynGilgamesza: A najlepsze, że niektórzy miłośnicy kapitalizmu dali sobie wmówić (również przez kapitalistów), że to wszystko wina lewaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cutecatboy: bardziej z tym Mietkiem to mi chodziło o pracownika najętego przez burmistrza jakiejs miescinki. Nie wyraziłem się jasno.

Chodziło mi zgrubsza o to, ze co samorząd tym bardziej idiotyczne pomysły (niebezpieczne) na oszczędzanie, lub w mniejszych mieścinach - ich brak i j%banie tematu oszczędzania prądu xD