Wpis z mikrobloga

@Sierzant_Cruchot: jest ciężko. Z firmy dostałem elektryka i zdechł na polnej drodze w śniegu. Jebłem drzwiami i taksówką wrzuciłem do domu. Szef dzwonił z pretęsjami i jazgotem ale odstawiłem telefon od ucha i głośno powiedziałem A weź się pi3rdol i pyk rozłączyłem się. Elektryk to gówno pełne #!$%@? lampek. Wsiadłem w swoją Audicę która nigdy mnie nie zawiodła i czuję jakie ma pi3rdolnnięcie mocy w każdych warunkach. Szefowi powiedziałem że jego
@Sierzant_Cruchot: Coś tam przybyło, jedocześnie też przybyło elektryków.

Biorąc pod uwagę doświadczenia znajomego to nie ma tutaj reguły. Ziomek mówił, że raz na jakiś czas wszystkie ładowarki są zajęte z czego, czasem połowa w danym punkcie nie działa, a czasem stanie jakiś dureń ze spalinowym i nic nie zrobisz. Innym razem jest tak, że wszystko pięknie pooznaczana w aplikacjach i wie gdzie ma jechać i problemu nie ma.
@Sierzant_Cruchot: PlugShare - zainstaluj sobie, tam Ci pokaże wszystkie ładowarki we Wrocławiu (i całej Polsce).
IMHO dostępność jest spoko, awaryjność mniejsza niż tych na trasie. Fakt ze korzystałem tylko z kilku dla ciekawości, mam mam WallConnectora w domu. Najtaniej wychodzi chyba pod forum muzyki, bo lądowanie jest w cenie parkingu, z karta mieszkańca wychodzą jakieś grosze, ładowarek jest z 8 i zazwyczaj stoją puste.
@Sierzant_Cruchot: Generalnie trochę slaby pomysł firmy.
Ale na drugim końcu szali masz durni takich jak FulTun. Którzy szafują swoim chamstwem i chłopskim rozumem jakby było się czym chwalić.
Jak dostajesz służbowy sprzęt to za niego odpowiadasz. " Reasumując, kończy się moc., #!$%@? drzwiami i niech się martwi ktoś inny." - reasumując to porzucasz mienie firmy i odpowiadasz za to w pełni finansowo (art. 124 Kodeksu Pracy).
@Bumelante: Dostaję budżet i warunek, że elektryk (i tak akceptacja idzie wyżej gdybym chciał coś spalinowego).
Część zespołu już ma KIA, VW i Skode.

@Escalade: Bardzo słaby pomysł firmy, ale stawiają na pełną ekologię i chcą w ciągu kilku lat być zeroemisyjni. Pomijam fakt, że to tylko przeniesie emisji na kogoś innego...

Ja pewnie sobie poradzę, bo nie jeżdżę znowu tak dużo w dłuższe trasy, ale przedstawicielom już współczuję.
@Sierzant_Cruchot: Jakbyś miał jakieś pytania to uderzaj na priv, sam od 3 miesięcy stałem się elektromobilny to może Ci pomogę w pierwszych krokach.

Z dobrych wieści:
- WSZYSTKIE miejskie miejsca parkingowe masz za free
- Blisko 400 dedykowanych miejsc tylko dla elektryków w kluczowych lokalizacjach (rynek i okolice)
- Możesz śmigać po buspasach (ale trzeba zwracać uwagę po których, raz się rozpędziłem i wylądowałem na środku ronda Reagana)