Wpis z mikrobloga

Do baru wchodzi złodziej, przestępca, sk*****l i syn donalda trumpa, tutaj się żart urywa bo to jedna i ta sama osoba.

Juniorek wydał 2 miliony dolców z fundacji z pieniędzy, które miały posłużyć na ratowanie dzieci chorych na raka, wydał je na swoje własne wydatki.
Został za to skazany i ma teraz zakaz prowadzenia jakichkolwiek fundacji czy OPP.

https://ag.ny.gov/press-release/2019/donald-j-trump-pays-court-ordered-2-million-illegally-using-trump-foundation

Ale na twitterze szczeka, że zelensky to taki śmiaki i owaki.
Ciekawe co na to powiedzą onuce, które zarzucają zelenskiemu niestworzone rzeczy, tymczasem ich idole mają wprost obrzydliwe wyroki.

Pobierz BayzedMan - Do baru wchodzi złodziej, przestępca, sk*****l i syn donalda trumpa, tuta...
źródło: comment_1671679464uaepIEWhvWe7CZTQGb8qy9.jpg
  • 23
@BayzedMan: xD kto normalny daje hajs na organizacje czy fundacje, biorąc to na logikę ma się świadomość że jak chce się pomóc to najlepiej zrobić to bezpośrednio niż dając pieniądze dla ludzi którzy nie umiejąc nic robić w życiu wymyślili sobie że będą pomagać innym, oczywiście za opłata by im w dupę też było ciepło.
Zgolił frajerów, oddał bym na niego głos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
xD kto normalny daje hajs na organizacje czy fundacje, biorąc to na logikę ma się świadomość że jak chce się pomóc to najlepiej zrobić to bezpośrednio niż dając pieniądze dla ludzi którzy nie umiejąc nic robić w życiu wymyślili sobie że będą pomagać innym, oczywiście za opłata by im w dupę też było ciepło.

Zgolił frajerów, oddał bym na niego głos ( ͡° ͜ʖ ͡°


@Kondziu5: tak właśnie
@ragnar-lodbrok-1992: #!$%@? warta jest Twoja wypowiedz, masz awersje do mojego podejścia w sprawach fundacji która wydymała jeleni co dali na nią hajs ale nie rozwiniesz swej krytyki o jakiś komentarz tylko że jestem #!$%@? i tyle.
Ja tam lubię głosować, szczególnie na alkoholików( ͡° ͜ʖ ͡°)
kto normalny daje hajs na organizacje czy fundacje, biorąc to na logikę ma się świadomość że jak chce się pomóc to najlepiej zrobić to bezpośrednio


@Kondziu5: Daj bezpośrednio hajs gościowi co jest na przykład bezdomnym alkoholikiem a fundacji np. Marka Kotańskiego, zobaczymy jakie będzie spożytkowanie tej kasy.

Albo daj hajs osobie w stanie paliatywnym a nie na hospicjum.