Wpis z mikrobloga

Dziennikarze donoszą, że Czesław Michniewicz zostanie zwolniony. Pokrywa się to z informacjami z obozu selekcjonera, który przygotowując się do szukania nowej pracy przygotował już list motywacyjny, którego treść wyciekła do mediów:

Może i nie mam warsztatu, gram brzydko, mam niewykwalifikowany sztab potakiwaczy, niszczę mental zawodników, rozbijam szatnię, sabotuje współpracowników, obrażam dziennikarzy i załatwiam swoim posady, ale za to wyjebię cię na hajs przy pierwszej okazji.”

  • 6
@Matpiotr:
- Te doniesienia to bzdura, mamy świetny kontakt z Lewym, zobaczcie sami, wczoraj wysłał zdjęcie swojej córki!
- Panie selekcjonerze, ale na zdjęciu jest Mati Michniewicz
- A to wy są hieny, od Jadczaków! A poza tym jestem niewinny, prokuratura nie postawiła mi żadnych zarzutów. Jestem wiarygodny, proszę posłuchać programu Hejt Park, którego byłem gościem. Wszystko tam pięknie wyjaśniłem.
@Matioz: Nie zostanie zwolniony a najprawdopodobniej wygaśnie mu kontrakt z końcem miesiąca do tego pewnie zainkasuje jakiś bonus za awans z grupy. Koniec końców wróci na karuzelę trenerską i będzie wysoko na liście działaczy klubowych.
@Matioz: Do NBA by się nadawał. Idealny do jakiegoś teamu, który tankuje. Z jego fartem by przegrali wszystkie mecze, zdobyli pierwszy pick, a do tego #!$%@?łby szatnię tak, że zawodnicy na wysokich kontraktach by sami szli do prezesa na kolanach prosząc o rozwiązanie kontraktu. W międzyczasie poobrażałby wszystkich dziennikarzy, a kibice by byli zadowoleni z zatrudnienia kogokolwiek po nim (nawet Ime Udoka xD), bo gorzej by nie było.