Wpis z mikrobloga

@Logytaze: Nie jestem grafikiem, logo kiedyś poprawimy na lepsze ;) Tak wyszło, tak na razie zostaje. Skupiamy się na technologii i to co dostarczamy, najlepsze na świecie rozwiązanie do chłodzenia elektroniki.

To jest najważniejsze.
@felixd: Nie znam dokładnej specyfikacji płynu, ale nadal uważam, że zimne tony są lepszym rozwiązaniem. Płonąca jednostka wyżej wygląda mniej więcej tak jakby szewc na ulotkach wstawił zdjęcie dziurawych butów. Nawet jeśli przyjmiemy, że nie chodzi o samo chłodzenie, tylko o kontrolę temperatury podzespołów to bardziej pasują tu chłodne ''matematyczne'' kolory od niebieskiego po część zieleni.
@Logytaze: Widzisz biznes polega na tym, że chłodzimy elektronikę a ciepło odzyskujemy i wykorzystujemy je w innych procesach technologicznych.

Szukam cały czas idealnego graficznego połącznia ciepła i zimna / zimna i ciepła.

W sumie to wygeneruję, faktycznie, więcej obrazów z zimną tonacją
@felixd: Poczytaj trochę artykułów o teorii kolorów. Branża IT nie bez przyczyny najczęściej ląduje w niebieskiej części koła kolorów. Ewentualnie znajdź człowieka od identyfikacji wizualnej.
@Logytaze: Rzecz w tym, że tutaj chcę to koniecznie pokazać fakt grzania.

Komputery grzeją, BARDZO :)

Ma być ciepło.

Słuchaj, my jesteśmy w stanie dostarczyć nawet temp do 130oC
@Logytaze: I jeszcze jedna rzecz, nie że nie słucham i nie dociera do mnie co piszesz, zgadzam się w 100% z tym co napisałeś.

Po prostu szukam drogi żeby w grafice połączyć IT zimne (chłodzone) + IT gorące - grzejące

#cooltoheat