Wpis z mikrobloga

W tym roku trafiłam na Panią Mikołajową! Dziękuję Ci bardzo za świetną paczuszkę i życzenia @zapomnialamlogin !
Przede wszystkim odczułam wrażenie, że wzięłam udział w edycji Plus, a nie Lite jak wskazuje mi panel wykopaki. Tak dużo geszynków mi sprezentowałaś! ()

Karta z moim kotem od razu wywołała uśmiech na mojej twarzy, jest śliczna i na prawdę go przypomina ʕʔ Na zdjęciu nie ma zabawek, bo się strasznie z nich ucieszył i nie mógł się doczekać, aż mu je dam, więc nie trzymałam go dłużej w niecierpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo mnie cieszą Twoje wyroby, pierniczki uwielbiam, aczkolwiek nie miałam okazji próbować alpejskich - dobrze, że nie ma lukru, ostatnio wszystkie słodycze są dla mnie zbyt słodkie. xD Miodek idealnie nada się do herbatki z cytryną w termosie do pracy, co sobie dziennie robię :)

W Krakowie byłam kilka razy, ostatnim razem w pierwszym kwartale roku (skleroza to już ten wiek i nie pamiętam dokładnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Bardzo lubię te miasto i wracam co jakiś czas. Nie mam jeszcze w swoim zbiorze skarpetkowym, dwóch różnych w jednej parze, będzie to mega fajne urozmaicenie. Od jakiegoś czasu mam fazę na skarpetki i jak jakieś mi się spodobają to kupuję. Mam nawet mikołajowe z pomponami xD

Splendor Pojedynek to strzał w dziesiątkę, jestem pełna podziwu, że nie zdublowałaś tytułu, bo mam ich dość sporo, a w sumie chyba na wykopie nie dodałam zdjęcia aktualnej kolekcji. Brakuje mi miejsca na regale, ale jakoś to zmieszczę () W Catan grałam na początku swojej przygody z planszówkami, ale jakoś ta losowość mnie odrzuciła, wybacz ( ʖ̯) W Splendor zagram w święta z rodzinką.

Jak tylko mi się wypachni świąteczny zapach piernikowy w aucie to zawieszę ten z kotkiem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzę Tobie i najbliższym! ()

W komentarzu reszta zdjęć :)

#wykopaka #pokapake
Roxi5017 - W tym roku trafiłam na Panią Mikołajową! Dziękuję Ci bardzo za świetną pac...

źródło: comment_16716443467iJt4k5RCJerbwsMray0Zf.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roxi5017: bardzo, bardzo się cieszę! Od odbioru paczki o 14:30 przeżywałam wykopakowe chwile grozy czy prezent trafiony :D O ten splendor się troszkę obawiałam dubla, stąd dość nowa odsłona Pojedynek a nie podstawa, ale po „małym” stalkingu na wykopie, instagramie i analizie Twoich ulubionych tytułów postanowiłam zaryzykować! :D jeszcze raz wspaniałości na nadchodzące święta! ʕʔ
  • Odpowiedz
@zapomnialamlogin: wybacz, ale po rannej zmianie na 6 - musiałam uciąć drzemke. Ostatnie dni spałam po 4h i mnie ścięło po pracy, a nie chciałam robić reakcji powierzchownej :D Teraz ja czekam niecierpliwie aż moja paczka dotrze do odbiorcy, tylko obserwuje w apce ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie otwieranie wykopaki zawsze obserwuje cała rodzinka :)
  • Odpowiedz