Wpis z mikrobloga

Przez aktualnie wysokie ceny u barberów co dla mnie są przesadą ale też przez brak terminów do mojego barbera ulubionego . A częstym wychwalaniem przez wykopków pójścia do osiedlowej Grażynki, moi kumple tez wychwalali to się skusiłem i powiem tak może jest prawie 2 razy taniej, ale też jest 2 razy gorzej, o ile z przodu, profilu to jeszcze jakoś wygląda nawet nie najgorzej, trochę za krótko mnie ścieli ale to mogę uznać jako za brak kwestii dogadania to tył masakra w ogóle brak płynnego przejścia między cieniowaniem między dwoma długościami XD Nigdy więcej, mam nadzieje że jak włosy odrosną to nie będzie to aż tak widoczne XD #barber #wlosy
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lentilek: ja lubię chodzić do Grażyny bo przychodzę i mówię dzień dobry i albo strzygą mnie od razu albo czekam az skończy.
A co tak z tyłu to nie wiem bo nie mam drugiego lustra.
@Sl_w_k_1: No właśnie ja w domu się przejrzałem z tyłu w domu i dramat xD No dlatego też poszedłem bo były terminy xd

@glowaWDZ: Zauważyłem, bo chodziłem też na darmowe strzyżenia czasem czy też do junior barbera gdzie było taniej niż u normlanego i tam to lepiej cieli niż to co mam teraz xD Poszła by taka Grażynka na kurs się nauczyć robić fade i by było git xD