Wpis z mikrobloga

@naxed: o co chodzi przecież możesz im śmieci zawieźć sam na wysypisko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
btw. u mnie też nie jeździli bo mam za wąską drogę na pług i chłop biegał i zbierał worki do śmieciarki która stała na ulicy obok więc chyba u was jeżdżą lenie w śmieciarkach
@bruuh ja mam ostro pod górkę, ale np popiół wjechał jeszcze jak było biało. Pług jeździł i osobówki dojeżdżały, większe śmieciarki rozumiem że mogły mieć problem. Ot chciałem zapytać kiedy się spodziewać (:
@naxed: to kto wysyła "autko" Cię nie interesuje. Twoim zmartwieniem jest komu płacisz. I tutaj pojawia się problem bo gdyby to była normalna firma to miałbyś siłę nacisku w postaci pieniędzy. Niestety "UM" ma to gdzieś bo płacisz musisz czy Ci się to podoba czy nie. Coś tam jednak działają jak do nich zadzwonisz ale niestety nic lepiej nie zdziałasz bo ten system to patologia.
@ksiak nie, mnie właśnie bardzo interesuje powód dla którego autek nie ma i kiedy będą. I tego chce się dowiedzieć od właściciela autek i realizatora zapisów SIWZ, czyli preziro
A potem hobbystycznie będę się bawił w odzyskanie kilku zlotych, ot tak dla zasady (: i to już z UM