Wpis z mikrobloga

Mam już dość @allegro_pl sprzedającego podróbki kart #pokemon. Więc od teraz w internecie oraz znajomym mówię, że nie kupią tam oryginalnych kart Pokemon.

Dostaję mnóstwo mejli i pytań odnośnie tego, gdzie kupować oryginalne karty, lub jak je odróżniać od podróbek. Zalew podróbek to sprawka w dużej mierze właśnie tego serwisu który pozwala na sprzedaż takiego (łamiącego prawo) towaru. Nie mogę więc z czystym sercem polecać tego "sklepu" komukolwiek.

#allegro #podrobki #ptcg #kartypokemon #pokemontcg
stoliknumer27 - Mam już dość @allegro_pl sprzedającego podróbki kart #pokemon. Więc o...

źródło: comment_1671630543npSDeHWD81ZP4F2MLYICQ2.jpg

Pobierz
  • 6
@stoliknumer27: mała dygresja, pamiętam jak w jakimś chińskim centrum handlowym w moim mieście sprzedawali podróbki kart duel masters, które poza ceną absolutnie niczym nie różniły się od oryginałów, nawet miałem wrażenie że użyty papier był ten sam xD no i oczywiście kupowanie podróbek zawsze kojarzyło mi się z #!$%@?ą i tego całkowicie nie popieram, ale z drugiej strony co się dziwić, że takie coś istnieje, skoro dzieci nie mają skąd wziąć
@stoliknumer27: w sumie zgodzę się, portal z aukcjami gdzie ponad 90% ofert to podróbki jest niesmacznym żartem. Wystarczy żeby jakikolwiek portal aukcyjny wziął się za oszustów i allegro skończy jak nasza klasa. A najśmieszniejsza jest odpowiedź allegro, jeśli miałby ktokolwiek siedzieć i zgłaszać podejrzane aukcje to zgaduje że nie nadążyłby względem nowo pojawiających się "takich" ofert.