Wpis z mikrobloga

To już kilka miesięcy kiedy po latach znów założyłem konto na flagowym portalu flagowego narodu by podywagować sobie z kwiatem inteligencji planety ziemi.

jedną z fascynujących rzeczy o których sobie przypomniałęm dzięki temu jest to, jak bardzo nierealne jest by człowiek (ten z kraju gdzie 2/3 zarabia poniżej 700 euro miesięcznie), który ma uszkodzony mózg życiem w ciągłym niedoborze, zrozumiał, że ktoś coś może robić *W innym celu niż żeby sie nachapać i nażreć*.
Konkretnie, po prostu POLAK, nie jest w stanie zrozumieć i uwierzyć, że pisze te posty o zaorskim I NIC Z TEGO NIE MAM. NIe dostaje za to żadnych pieniędzy, nie mogę sie dzięki tym wpisom nażreć i nachapać, tego chłopa widziałem tylko na youtube, a pisze o nim a nie o kubicy bo u zaorskiego to czym sie zajmuje skutkuje bezpośrednio w PIENIADZACH, a to najbardziej triggeruje Polaków- PIENIĄDZE.
Ale powiem wam sekret: zamiatacz niemieckiego magazynu za swoją prace dostaje takie wynagrodzenie, że nie musi mieć obsesji na punkcie pieniąszków i może sobie w życiu robić też rzeczy które nie są dla pieniędzy, naprzykład dywagowanie z Polakami :)

A co do komentujących moje hobby odpowiem jak to w tym kawale z jasiem i jego rodzicami celnikami:
#!$%@? mnie to obchodzi, przynajmniej żyję jak człowiek

Bawcie sie dobrze w POLSCE:)

#zaorski #gielda
  • 3
Bawcie sie dobrze w POLSCE:)


@Lomoijj: jak dużym nieudacznikiem trzeba być żeby nie poradzić sobie w Polsce? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś ma fach to zarobi tu dobre pieniądze. Ty widocznie go nie miałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale powiem wam sekret: zamiatacz niemieckiego magazynu za swoją prace dostaje takie wynagrodzenie, że nie musi mieć obsesji na punkcie pieniąszków


Zarabiam 2 tys.