Wpis z mikrobloga

#psychologia
Dlaczego nie przyciągam mężczyzn o cechach charakteru które mnie interesują? Przez 27 lat mojego życia szukam bad boya, a dostaję ciągle odpady genetyczne które chcą mnie zagłaskać na śmierć, a jakby mnie ktoś zaatakował na ulicy to pewnie zaczęliby się mną zasłaniać. Mam już szczerze dość takiego życia. A, i jeszcze mamisynki jakieś pissdy w rurkach - to jest jeszcze gorsze od poprzednio przeze mnie wspominanych.
  • 26
@ShortyLookMean: na studiach chodziliśmy na ćwiczenia z karnego wykonawczego do zakładu karnego, był tam taki Paweł, pracował w bibliotece, skazany za oszustwa podatkowe, i ja mu się od razu spodobałam, nawet nasz wykładowca i zarazem dyrektora więzienia żartował Pani to się spodobała temu Panu Pawłowi he he he więc może faktycznie tam poszukam XD btw. Pan Paweł też mi sie podobał z tego co mówił
@angelika_tracz: Tak z ciekawości, myślisz o poważnym związku ze skazanym, potencjalnym przestępcą itp.? Interesuje mnie to pod względem naukowym. Bo przygodę rozumiem, ale pociąg do wiązania się na poważnie z osobnikami tak niestabilnymi i nieprzewidywalnymi zawsze mnie zadziwia.