Wpis z mikrobloga

@trach i @KonstantinB naprawcie się, przeproście wypok, okażcie respect @GertrudaGnek, która jest najładniejszym damskim hejkerem (o niebo lepszym niż starucha Bimbalowa Mery). Może będzie wtedy sztaba niż nie. Jak nie przeprosicie, to jesteście sioty. I macie zakaz faflunić się do mnie.
#bonzo
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a strach za co ma przepraszać?


@Wartii: Oni chyba dokładnie sami nie wiedzą. Stawiam, że chodzi ogólnie o uraz do osób, które miały w dupie ich wojenki antyazbestowe i zaśmiecanie tagu, co samo w sobie jest oczywistą zbrodnią i wymaga przeprosin :)
  • Odpowiedz
@plazut: akat Ty jesteś po ich stronie. Tutaj nie chodzi o konflikt sam w sobie tylko o wolny rynek. Mam poglądy wolnorynkowe - czyli Uszok dla każdego. Czyli każdy może go hejtowac, każdy może robić najazd na melinę. A Azbet i spółka (czyli również Ty) chcecie zawlaszczyc uszoka
  • Odpowiedz
Tutaj nie chodzi o konflikt sam w sobie tylko o wolny rynek. Mam poglądy wolnorynkowe - czyli Uszok dla każdego. Czyli każdy może go hejtowac, każdy może robić najazd na melinę. A Azbet i spółka (czyli również Ty) chcecie zawlaszczyc uszoka


@Szwagier_Teli: Czyli chodzi o konflikt z Azbestem - bo zawłaszczył Uszoka.
Ale nie rozumiem w jaki sposób moje działania go zawłaszczają.
Jestem tylko obserwatorem i mam gdzieś kto będzie
  • Odpowiedz
Akat chcemy żeby melin się w------ł na to na co chce, a nie na to co mu pozwolą.


Wkurzony Melin najlepszy - fakt, ale myślę, że da się go wkurzyć zanim potężny Azbet z Belgii ruszy na ratunek.

Azbet sam na strymie mówił "u----e każdego nowego hejtera"


@
  • Odpowiedz
@plazut:

No dobra, jak uwierzyliście i się go boicie to ok. Można się rozejść.

Nie melin był strasznie odpalony na gertrudę, jeden dzień i temat jej uciął kompletnie, od tej pory ani słowa o niej nie wspomniał pomimo że są stworzone nowe filmy jak i jest o niej mówione cały czas na wykopie.

Nikt się akat nie boi paleciarza, tylko nikt nie jest tak zaangażowany żeby próbować coś z tym
  • Odpowiedz
@wypocinyproductions: Tradycyjny Melin, nie podejmuje konfrontacji z kimś kto mówi wprost prawdę o nim, do Tracha filmów też się nie odnosi (a raczej Azbet mu tego nie zakazał).
Każdy kto jest z Łodzi może go złapać gdy wraca z pracy, pogadać, wkurzyć go, nagrać, zupełnie bezkarnie. Więc możliwości są, życzę powodzenia :)
  • Odpowiedz