Wpis z mikrobloga

Parę miesięcy temu poznałem dziewczynę
Okazała się że jest bardzo fajna osoba myślę że pasujemy do siebie ale oczywiście ja #!$%@?łem po całości..

Byłem nachalny już na pierwszym spotkaniu sam na sam ja pocałowałem niby na to dobrze zareagowała i nie było żadnego zgrzytu ale na drugim spotkaniu już mi #!$%@? bo jej włożyłem reke w spodnie i pod bluzkę

Mówiła mi potem że nie chce żebym na razie tak robił kiedy się spotkaliśmy trzeci raz znowu to ,robiłem i po tym się na mnie obraziła i nie chce mieć zemną kontaktu przepraszałem ja ale myślę że przynajmniej na razie nie mam na co liczyć najgorzej że chodzimy do jednej szkoły i czasami ja widuje

Mimo tej sytuacji parę razy udało mi się z nią trochę pogadać i ciągle obserwuje mnie na moich mediach społecznościowych i wiedzę że ogląda moje relacje

Jestem na siebie #!$%@? bo teraz zrozumiałem co zrobiłem i #!$%@? potencjalnie fajna relacje

Sam nie wiem czemu tak debilnie się zachowałem bardzo mi się podoba z wyglądu i chciałem się do niej zbliżyć w ten sposób

Niby mam dopiero 18lat jestem w liceum i pewnie to nie była ta jedyna ale i tak czuję się #!$%@? i nie wiem czy da się coś z tym zrobić (,)

może ktoś coś doradzi?

#pytanie #seks #milosc #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow ##!$%@? #przegryw #szkola #liceum #zalesie
  • 12
Parę miesięcy temu poznałem dziewczynę

Okazała się że jest bardzo fajna osoba myślę że pasujemy do siebie ale oczywiście ja #!$%@?łem po całości..

Byłem nachalny już na pierwszym spotkaniu sam na sam ja pocałowałem


@Jkl777: nie #!$%@?łeś. Po prostu byłeś dla niej za mało atrakcyjny fizycznie. Jakbyś się jej podobał to mógłbyś jej podać pęto do ryja i by za tobą biegała jak piesek po pierwszej randce.
Jak laska chce cię