Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziś odważyłem się po raz pierwszy w życiu udać do psychiatry, moje lęki są nie do zniesienia, nie potrafię już na spokojnie iść do sklepu czy uśmiechać się do drugiej osoby. Została u mnie zdiagnozowana fobia społeczna, depresje lekarz wykluczył, ponieważ trzymam odpowiednią diete i trenuje. Dostałem recepte na ketrel i escitil, 1 rano i 1 wieczorem xd Ja głupi zamiast zacząć według zaleceń, #!$%@?łem pod apteką po 1 z każdego (a takie małe fajne tableteczki, co sie może stać, pewnie kolejne placebo), fakt, to była desperacja i chęć ucieczki od lęków na już, ale mimo wszystko postąpiłem bardzo głupio. Po około godzinie tak mnie zmuliło w domu, że usnąłem w ciuchach na łóżku, cud że zdążyłem wejść do domu i podejrzewam że straciłem przytomność, po ogarnięciu byłem cały zimny, w szczególności nos i czoło, zimne poty, ogólne rozkojarzenie, byłem biały jak mleko, źrenice #!$%@?. Powinienem gdzieś to zgłaszać? Chce zrobić teraz 24h przerwy i zacząć brać normalnie, według zaleceń. W #!$%@? boje sie teraz tego tykać xd
"a głupiemu to łyżki nie dam, bo połamie..."

#depresja ##!$%@? #anonimowemirkowyznania #przegryw #leki #ssri

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a1fa3cba11279a731b410e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: bierz normalnie esci rano ketrel na sen i nie kombinuj, oczekiwales po tych lekach natychmiastowego dzialania na lęki jak benzo a z esci trzeba poczekać jakiś czas na pełne działanie, zresztą przed zażywaniem leków przeczytaj chociaż ulotke xD