Wpis z mikrobloga

@Jamal_2002 w sumie nie mam wiele doswiadczenia w mieszkaniu z patusami, po paru miesiacach ogarnalem wlanse lokum, ale tak jak mowie podstawa to jezyk i do odwaznych swiat nalezy.

W holandii latwo sie utrzymac mimo ze inflacja tez #!$%@?. Mi zostaje lekkim #!$%@? 1.5k eurona miesiac co moge oszczedzac albo #!$%@? na glupoty
@Jamal_2002: Boże ale ty typie pieprzysz. Dwadzieścia lat i już całe życie w plecy. Kończ jak najszybciej szkołę i wypieprzaj z tego kraju. Masz przed sobą całe dekady nowych możliwości.
Jeśli zatracisz sie w marazmie i nie robieniu absolutnie niczego ze swoim życiem, to za trzydzieści lat obudzisz sie w dokładnie tym samym miejscu i wtedy będziesz mógł faktycznie mówić, że przegrałeś wszystko.
@Jamal_2002: ale jesteś irytujący xD chłopie masz 20 lat i wszystko przed Tobą, w rok może się zmienić życie o 180 stopi a Ty #!$%@? ze już wszystko stracone. Ok miałeś gorzej niż inni, #!$%@? środowisko i przez to gorszy start no ale co będziesz się do końca życia użalał nad sobą i nic nie robił? No ok Twój wybór
@Jamal_2002 Ja #!$%@?, przed tobą jeszcze 40-50 lat aktywnego życia a być może i więcej dzięki rozwojowi medycyny, a ty się zachowujesz jakbyś już zaraz miał umierać. Miałeś #!$%@? dzieciństwo, może nie będziesz miał tak łatwo jak rówieśnicy z dobrych domów, ale przy samozaparciu masz duże szanse coś osiągnąć. Masz dopiero 20 lat, możesz jeszcze iść na studia, wyjechać na zachód Europy żeby więcej zarobić. Jak chcesz poznać dziewczynę, zapisz się na