Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Ciekawe jak to się ma do obowiązujących nowych stawek mandatów. Za głupie wychylenie się przed inne auto na pasach jest 1500 zł, to ile za taki kulig? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll

Równie dobrze możesz się połamać wstając z łóżka, a mimo to co dzień tego dokonujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A propo, dziś w wawie koleś się poślizgnął na chodniku i wziął umarł...
kiedyś się ciągaliśmy samochodem na sankach i pokrywie silnika z żuka. Tylko jak coś jechało to zjeżdżaliśmy w jakąś boczną drogę. I nawet dobrze robiliśmy bo minął nas samochód który pół kilometra dalej wyję*ał z zakrętu bo kierowca był pijany,
@jmuhha: za dzieciaka jechałem na ostatnich sankach w takim kuligu na zakręcie spadłem z sanek a stopa zaplątała mi się między płozę a siedzisko

nie ma szans samemu się oswobodzić z takiego czegoś
na szczęście darłem się jak obdzierany i zauważyli to xD wlekli mnie tylko jakieś 20m (ciągnik nie miał też kabiny)
Dożyliśmy takich czasów, że jedni powiedzą, że sąsiad daje frajdę dzieciakom a drudzy, że próbuje pozabijać ¯\(ツ)/¯


@iquiet: Dożyliśmy takich czasów, że ludzie mają różne opinie, niemożliwe.
Jak wspominam moje kuligi za dzieciaka, to się dziwię, że nic sobie wtedy nie złamałem. Ile razy się spadło, a sanki z tyłu prawie po tobie przejechały. Albo Cię zgubili i biegłeś. Że w ogóle wszyscy te kuligi [przeżyli xD

Niedawno ze szwagrem, na trzeźwo, zrobiliśmy kulig za traktorkiem do koszenia/odśnieżania, to była frajda. Teraz ponoć jest 500zł za kulig po drodze publicznej.