Wpis z mikrobloga

Zwracam pralkę na rękojmi i wysłali mi mejla że jutro przyjadą ją odebrać ale mam ją zapakować niby. I stąd moje pytanie bo pralka jak każdy agd teraz przyszła na takiej palecie styropianowej a na to czapka z kartonu i orginalnie to było spięte tymi paskami plastikowymi zgrzewanymi. I czy jak owinę tą paletkę od spodu dużo ilością streecha to to będzie sie trzymać czy jebnie, i jak tak to czy macie lepszy pomysł?

#pytaniedoeksperta #kurier
Toxer - Zwracam pralkę na rękojmi i wysłali mi mejla że jutro przyjadą ją odebrać ale...

źródło: comment_1671550774Ar0iTFXGWKAJ8oiCTgFEvj.jpg

Pobierz
  • 9
co kombinować


@vanzs: Chodzi o to że jakby przy jakimś znoszeniu czy podnoszeniu jak łapią za boki to na tej dolnej paletce przyczepionej na strechu będzie wisieć cała pralka 60kg i czy to nie wypadnie po prostu dołem?
@Toxer: DOBRZE to znaczy naciągniesz strecza i złapiesz z każdej strony, a nie jak pinda dookoła na środku i tyle. No nie wiem, rozsądku użyj? ¯\_(ツ)_/¯ nie mów, że trzeba ludzi uczyć jak owijać folią coś żeby się nie rozpadło
No to to że z każdej strony to wiadomo. Ale no sorry nie mam nigdy styczności na co dzień z pakowanie takich dużych, ciężkich rzeczy i ile wytrzymuje folia.