Wpis z mikrobloga

Ty nie popierasz 500+ bo nie spełniło swojego zadania, jakim było zwiększenie dzietności, ja nie popieram 500+ bo z moich pieniędzy zredukowano ubóstwo wśród polskich obywateli, a tym samym zmniejszono różnicę w poziomie życia między mną, a resztą obywateli. Nie jesteśmy tacy sami.

#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #antykapitalizm #kapitalizm #libertarianizm
Pobierz kezioezio - Ty nie popierasz 500+ bo nie spełniło swojego zadania, jakim było zwiększ...
źródło: comment_1671549865g86wFTlv6sUvgugLp8PykU.jpg
  • 10
ja nie popieram 500+ bo z moich pieniędzy zredukowano ubóstwo wśród polskich obywateli, a tym samym zmniejszono różnicę w poziomie życia między mną, a resztą obywateli. Nie jesteśmy tacy sami.


@kezioezio: nie popierasz 500+ bo ten program mimo całej swojej głupoty, miał chociaż jeden pozytyw? No to pozdro xD CZy dobrze kojarzę, że nie popierasz płacy minimalnej z tego samego powodu?
@kezioezio: no, wcale xD
Ej, wiem gdzie jest państwo które prowadzi też taką politykę, Somalia. Bo w Europie czy nawet USA, wspiera się najbiedniejszych. Możesz wyjechać.
@Jakovv: Amerykański poziom wsparcia by wystarczył. U nas i tak dostają aż nadto w postaci publicznej edukacji i służby zdrowia. Nawet na zachodzie europy to nie jest standard.