Wpis z mikrobloga

No dobrze, czas na moją #wykopaka
Ogólnie wszystko przebiegało z wielkimi problemami, od prawie dwóch tygodni choruję - najpierw zapalenie ucha, antybiotyk, teraz jakieś grube przeziębienie, przez to miałem kłopot z kompletowaniem paczki dla mojej pary i nawet jej jeszcze nie wysłałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No ale dobra, dość biadolenia, nie ma co, ostatecznie wszystko będzie w terminie, a mam nadzieję, że moja para będzie zadowolona.
Tymczasem paczka, jaką otrzymałem... klękajcie narody! Żona wczoraj do domu przytaszczyła wielkie pudło prosto z mroźnego paczkomatu i wszystko w tym pudle było takie, że no ()
Poczynając od pięknie opakowanego pudła, poprzez mega sympatyczny list, na pieczołowicie zapakowanej zawartości kończąc. Szos, Mirabelki i Mircy. Ogólnie gratuluję sobie, że trafiłem na taką parę i z tego miejsca chciałbym podziękować Mirabelce @To_sem_ja101 - chcę złożyć wyrazy wdzięczności, oddać szacunek, podziękować z serducha, po trzykroć powtarzam, jak mawia Matthias deBoer.

No ale dobrze, gadam i gadam... co w samej paczce? Same wspaniałe rzeczy, patrzcie na to ( ͡ ͜ʖ ͡)
Michałki, dwie czekolady dla bombelków, antystresowy leniwiec i reniferowe klapki na oczy, by czasami móc nie patrzeć na ten gówniany świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co dalej? Książka "Mechanik" napisana przez Marca Priestleya, gdzie opowiada o swojej kilkuletniej pracy w F1. Ale żeby to koniec! A skądże! Druga książka - "Ocalić sztukę - Włochy podczas II wojny światowej", zgrabnie łącząca w sobie historię sztuki włoskiej oraz samych Włoch w czasach, gdy Hitlerowi się ulało.

Najlepsze jednak dopiero przed nami ( ͡ ͜ʖ ͡)
Mega ciepłe, froterowe skarpety Ajron Mejden w liczbie par 3! I piękny, naprawdę w wysokiej jakości druku plakat z pętlą Monte Carlo.

Moim zdaniem Mirabelka szanowna rozbiła system i nie mam nic więcej do dodania, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Majku - No dobrze, czas na moją #wykopaka
Ogólnie wszystko przebiegało z wielkimi pr...

źródło: comment_167154860020KokCV6rzdxcMGhbfWdLF.jpg

Pobierz
  • 7