Wpis z mikrobloga

Nie polecam Kataru jako miejsce do międzylądowania tym bardziej zaraz po mistrzostwach świata xd raz że od #!$%@? ludzi, dwa że tylko jeden pokój do spania (no ok drugi był ale trzeba było #!$%@?ć Bóg wie ile i to jeszcze pociągiem wewnętrznym XD). No i najgorsze że nie mogłem się wyzalic mireczkom BO CENZURA I WYKOP ZABLOKOWANY XD. Udało się dolecieć do Bangkoku, ogarnąć kartę i autobus do hotelu także jest pięknie. Szybka kąpiel i albo zalegne znowu w łóżku chociaż cały lot spałem albo idę #!$%@? pad thaie. Pozdrawiam mireczki
Ps. Ten ludzik sra i jest jako atrakcja na lotnisku xd
#podroze #podrozujzwykopem #tajlandia #katar2022
Pobierz falafelzbaraninom - Nie polecam Kataru jako miejsce do międzylądowania tym bardziej z...
źródło: comment_1671545085XqGTRSkWKcLHelzAtYMVw6.jpg
  • 13
@falafelzbaraninom: na lotnksku masz 3 salonki prasowe. Z Revolutem wejscie kosztuje 120zł. Nie pamietam ktory ale jeden z nich jest przeogromny i ma full miejsc do spania. Samo lotnisko ma opinię jednego z najlepszych na świecie. Po prostu źle trafiłeś. Dawaj znaka jak tam Thai. Przy duzej ilosci wpisów ogarnij swój tag. Z chęcią będę śledził!
@falafelzbaraninom: jest niezłe, może tylko przez mistrzostwa taka akcja.

Największa #!$%@? to Abu Dhabi. Oczywiście z jakichś sensownych lotnisk, bo przecież nie ma co wymagać od egzotycznych biednych państw (choć dajmy na to jakiś Zanzibar ma już lepszy port xd). W AUH #!$%@? design, #!$%@? planowanie przestrzenne, hala check in to pewnie audytor IATA na zawał prawie #!$%@?ą ale go przekupili, wszystkie sklepy wyglądają jak z lat 90.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@falafelzbaraninom: jako pokój do spania masz na myśli te rest roomy to jest ich na lotnisku co najmniej kilka. I w #!$%@? ludzi jest tylko w terminalu na którym robiłeś zdjęcie. 30s kolejka na drugi i jest luz
@Narowski877 999 baht za 30 dni z nielimitowanym netem i nielimitowanymi wiadomościami odraz minutami. Autobus wziąłem express bo było już późno i niby taki tańszy, za 60 bahtow skończył już kursować (chociaż google mówiły co innego) i pojechałem za 180bahtow w sumie pod sam hotel który mam w centrum