Wpis z mikrobloga

Na moim Fenixie 7 co jakiś czas pojawiają się powiadomienia "NoStupidQuestions" i nawet google nie wskazuje co to może być. Miał ktoś coś takiego, da się to wyłączyć? Na telefonie (z iOS) to powiadomienie się nie pojawia, więc domyślam się, że musi to być coś od Garmina, ale nie mogę zlokalizować co to jest.
#garmin
  • 7
@Hardporecorn: jak wyskoczy Ci powiadomienie na zegarku to wciśnij prawy górny przycisk (ten od uruchamiania treningów) i wtedy pojawią Ci się opcje tego powiadomienia czyli najczęściej "Odrzuć" oraz "Blokuj aplikację". Jak wybierzesz to drugie to wyłączysz wyskakiwanie tego powiadomienia na zegarku

Ja mam fenixa 6 więc może to się delikatnie różnić.
@lgc89: No problem jest taki, że albo coś robiłem nieumiejętnie, albo to u mnie nie działa, bo była jedynie opcja wymazania powiadomienia, ale spróbuję pogmerać ponownie z innymi przyciskami jak się pojawi następnym razem
@Szczaf: Rzeczywiście, wszedłem w appkę Reddita na telefonie i tam jedno powiadomienie się pokrywa z tym co widziałem na zegarku. Najciekawsze jest, że nie słyszałem nigdy o tym subreddicie i nawet nie logowałem się na nowym telefonie na swoje konto do tej pory i stąd zakładałem, że nie mam od nich powiadomień (które w sumie miałem ukryte, a nie wyłączone). Dzięki za pomoc, mam nadzieję, że to jest to :)
@