Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #orlen #paliwo
Hej @orlen_lite mam pytanie, tankowałem dziś na kartę DKV paliwo w Słowenii sieć stacji OMV które KUPILIŚCIE, stacja w Mariborze do ciężarówki wyszło mi 1010 litrów na rachunku konta DKV pojawił się rachunek za całość na 1244e co daje 5821zł netto. Natomiast tankując ten sam samochód w trasę do Włoch jak wyjeżdżał płaciłem na stacji Katowice Murckowska za 1000l wyszło mi 7115 zł netto.

Dlaczego tankując na waszych stacjach poza PL mam taniej niż tankując w kraju?
Różnica wyniosła

1353zł

na 1000litrów i jest dość znacząca.

Na uwagę zasługuje też fakt że obecnie część aut tankujemy w pasie przygranicznym PL-CZ okolice Ostravy na stacjach ORLEN/BENZINA za 6230 zł netto za 1000l.

Dlaczego?

( ͡º ͜ʖ͡º) #polityka
Pobierz T.....o - #bekazpisu #orlen #paliwo
Hej @orlen_lite mam pytanie, tankowałem dziś na ...
źródło: comment_1671529096wmWGnrzqYvNCQ8CSFFVE0K.jpg
  • 173
@rheintochter: No własnie czekam na @orlen_lite bo może jest jakaś niezrozumiała dla mnie przyczyna takiego stanu rzeczy że na wspólnym unijnym rynku korzystając z usług ich oddziałów płace mniej niż w centrali.
Najbardziej zastanawia mnie kwestia różnicy Polska - Czechy.

Między stacjami Orlen Chałupki a Orlen Benzina pod Ostravą jest 11km
A różnica cenowa to

893 PLN NETTO na 1000l (stan na poniedziałek 19.12.2022)
Pobierz T.....o - @rheintochter: No własnie czekam na @orlen_lite bo może jest jakaś niezrozu...
źródło: comment_1671531483ZSHry2pgGsuhYWeE64Rema.jpg
@Tonari_Totoro: Ale panie kolego, oni (czyli @orlen_lite) nie sa na wykopie po to, zeby udzielac komukolwiek prawdziwych informacji. To sa po prostu funkcjonariusze ds. rzadowej propagandy oddelegowani na odcinek social media.

Co jakis czas wrzuca jakis post o tym jaki to orlen jest wspanialy, bo wspiera niepelnosprawnych. Innym razem opublikuja oswiadczenie, ze "my nie kradniemy, a Pan Obajtek to wpyte kolezka". Pytac ich o cokolwiek, to tak jakbys telewizor w