Wpis z mikrobloga

CIEKAWE CO NA TO MAJA STASKO, bo wiecie ona zawsze ma coś mądrego do powiedzenia, ja nie sugeruje, że oni robia cos dziwnego i jej nie podpuszczam hehe.... A może zapytajmy co maja ma do powiedzenia na temat tego, że #!$%@? psiaki na kasę, ile było zbiórek na naprawę psiakobusa? Widzieliście kiedykolwiek jakieś kwity za naprawę? Jedyne co zwyrol zrobił, to wymienił akumulator za chyba 300zł xD ale fura się znowu #!$%@?ła to zamiast naprawic to wynajął jakiegoś minibusa i cyk kilkanacie tysięcy z celu na naprawe zostało u zwyrola, bo wiecie on juz ma tyle pieniedzy, ze on juz nic nie musi robic do konca zycia. Czekajcie widzowie jeszcze kupujcie z mojego reflinka, zeby im pokazac sile watahy hehe. No ja bym chciał jeszcze zawalczyć z nitrem chcielibyście widzowie taka walke? Jaka rehabilitacja nogi, kurde no i znowu jakis wykopek pisze jakies glupoty, ja nie wiem, idz na wykop tam dostaniesz 4 plusiki i po co to.
Typowy zwyrol jest typowy, chłop mysli, ze jest cwany a fame rozegrało go jak dziecko xD ha tfu.
#famemma #wardega #wardegacword
Heekate - CIEKAWE CO NA TO MAJA STASKO, bo wiecie ona zawsze ma coś mądrego do powied...

źródło: comment_1671526885dyYvGejwXd6p9gM9TQ53oa.jpg

Pobierz
  • 3