Wpis z mikrobloga

@Polinik o fejsfaku to najwięcej do powiedzenia mają osoby "leworęczne" mieszkające w blokach, którym się wszystko należy. A kiedy mają zrobić coś sami to wolą wezwać szwagra bo sami znają sie na obsłudze taśmy w swoim zakładzie produkcyjnym. Sporo wykopków śmieje się z jego alfy, gdzie potem mają co opowiadać między lekcjami na szkolnym korytarzu. Remont będzie trwał jeszcze i 10 lat bo w takim domu zawsze jest co do zrobienia.
@Zarzutkkake: Nie śledzę sagi Fejsfaka, ale z tego, co mi się przewija na feedzie, tokojarzę, że zaczęło się parę lat temu a ten dom dalej wygląda jak wyglądał. ¯_(ツ)_/¯

Przychylam się do opinii, że facet się tam po prostu bawi, bo ma ruderę, na której mu obecnie nie zależy to może sobie poeksperymentować, popróbować różnych rzeczy i nabrać skilla.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polinik: nieee ten dom sie zmienia. Zmienila sie ilosc pieter i schodow, zrobil ogrzewanie ktore dziala, chlop idzie do przodu. Wiem ze narazie to wyglada nie lepiej od meliny tajgera ale chociaz ma ciepło xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polinik: w dwa lata samemu caly dom mial wyremontowac? Daj spokoj toz to bylo w stanie oplakanym jak on tam wszedł. No i ja podziwiam niektore jego pomysly jak wlasnoreczne usuwanie pietra solo. Taki steve irvin naszych czasow, w najgorszym wypadku sezon serialu skonczy sie szybciej XD