Wpis z mikrobloga

Przeczytałem jeden komentarz z którym się zgadzam.
Genzie ostatecznie wypaliło bo została nakreślona granica: szef - genzie, w Ekipie tego nie było.
Ciekawe jest to że do czerwca nie było takiego zainteresowania, myślę że kłótnia w Ekipie sporo zmieniła, ludzie chcieli poznać nowych i się do nich przekonali, przez wakacje wykręcili 60 mln wyświetleń i potem już ruszyło.
Teraz będzie T5M2, potem pewnie znowu kampery v2 z nowymi ludźmi i obstawiam że Friz zacznie produkować tego typu programy wyprzedzając znowu wszystkich na naszym Youtube. Coś w stylu Agenta czy America Ekspress to jest 100% materiał który mogą nakręcić też Youtuberzy. Teraz przy zwiększonych zarobkach na Youtube twórców będzie stać na takie materiały.
Takie Mniej Więcej które miało super wyświetlenia padło przez małe zarobki. Teraz myślę że by chętnie wrócili z tym projektem.
Czvjnik też się rozkręca, zwiększyły mu się zarobki to i zwiększył nagrody na filmach, rozdawane samochody, kasa. Doszedł sklep, budy z jedzeniem, zaraz pewnie ruszy z napojami, batonami.
Wojtek Gola też nie próżnuje XD Stworzył nowy napój "POPITA" zawiera coś tam co zmniejsza kaca.
Póki co było tak że ktoś tworzył sklep z chiuchami to zaraz wszyscy mieli sklep, ktoś pisał książkę to wszyscy pisali książkę, potem doszły kosmetyki u kobiet, batony, lody, napoje, zeszyty.
Zobaczymy w najbliższym roku kto będzie "pierwszy" z nowym trendem do wyciągania kasy z widzów.


#friz #ekipa #polskiyoutube #famemma
  • 11
@MrBeast Nie zgadzam się.
Znaczy częściowo się zgadzam. Problemem Ekipy było to, że oni uwierzyli że są wielcy i wazni - a to byli (poza patecem, Wersow, Frizem moze Krzychem I Nowciakiem) aktorzy.
W przypadku genzie wiadomo - aktorzy. Zresztą młodzi wiedzą, ze jak się nie wykażą inwencją to ich #!$%@?. A tam xdd
@ksanaru: Chodzi mi o różnice tych dwóch projektów i dlaczego nie powinno się tego porównywać, bo Ekipa, zanim się rozpadła, była sporo dłuższym projektem niż Genzie, istnieli już przed daily, po daily nadal się trzymali, nie śledzę tego na tyle żeby wiedzieć ile dokładnie minęło do dramy, ale z 2 lata było na pewno, genzie to byli zwykli aktorzy którzy mieli pograć rok i spadają, nie opłacało im się robić jakichkolwiek
@howtowisnia: masz sporo racji, no i wiadomo że ekipa wyszła, działali z pełną parą naprawę długo, teraz te wyświetlania są jakie są. 3 lub 4 lata trwał projekt, 3 finał to była chyba płyta i 4 finału nie było, bo się rozeszli, tak mi się wydaje