Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: wiesz co, obejrzalem wiecej niz polowe pierwszego sezonu, ale nie moj klimat taka wloska mafia, troszke zbyt powazne, ciezko mi to nazwac dokladniej. z europejskich takich filmow, to na razie tylko top boy mi sie spodobal
@pawlittos: ogladalem 2 odcinki albo 3, ale jakos mnie nie porwal. troche nudnawy mi sie wydawal, jak go wlaczalem, to myslalem, ze bedzie super, bo lubie stare klimaty przestepczosci, ale caly czas ogladalem go na sile. dac sobie jeszcze szanse i sie rozkreci akcja? bo byloby to juz moje 3 podejscie do tego serialu XD
@j0shva: w sumie chyba wszystkie z topowych seriali które oglądałem oprócz Gry o tron marnie się zaczynały a później dopiero się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°) akurat wczoraj wreszcie spóźniony dotarłem do ostatniego odcinka i baardzo ubolewam ze to już koniec… jeżeli lubisz psychologię to kuknij na „Mindhunter” ale niestety przestali go kręcić - mimo to polecam. A jak lubisz mniej „realne” seriale to koniecznie Dark. Ryje
@piro111: @j0shva: tak jak kolega pisał, Boardwalk Empire jest cudowny. Na pewno nie od razu i zapewne nie dla każdego, ale to świetnie zrobiona epopeja pełna intryg i genialnego aktorstwa.