Wpis z mikrobloga

Wykopki, czy obecność wojsk NATO, zwłaszcza US Army wpłynęła na na zainteresowanie p0lek z Rzeszowa i Podkarpacia zagraniczniakami, zwłaszcza mężczyznami czarnoskórymi? Zaintrygowała mnie ankieta https://www.wykop.pl/wpis/69584471/z-ktorej-czesci-polski-p0lki-chetniej-popuszczaja-/, dlatego pytam.
Zauważacie zmiany na rynku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dickpill #mokebe #blackpill #przegryw #p0lka
#rzeszow #podkarpacie dla zasięgu
  • 10
@spiegelglas: Trzeba być pajacem żeby o Rzeszowie pisać Polska B. 7 miejsce w Polsce pod względem zarobków (wyższe niż większe miasta typu Bydgoszcz albo Szczecin), najnowsze samochody w kraju, najwięcej mieszkań w przeliczeniu na liczbę mieszkańców zbudowanych w ciągu 10 lat, w budowie wieżowce powyżej 100 metrów a jakiś pajac z zapadłego Gorzowa, Opola czy innego zadupia mysli o sobie że żyje w Polsce A.
@DrCieplak:

Rzeszów jest "stolicą" województwa, czy regionu, które zaliczane jest do Polski B z różnych powodów. I to z mniejszych miejscowości podkarpackich ludzie migrują do Rzeszowa. Mentalnie więc to nadal Polska B, mimo wyników wyborów w mieście. Ale fakt, miasto poczyniło spory postęp w ostatnich 20 latach.
Wpis heheszkowaty dotyczył czego innego, a ty się odpaliłeś.
@spiegelglas: Nie odpaliłem się na Twój wpis tylko na głupią ankietę innego wykopka. Dodam jeszcze że do Rzeszowa niekoniecznie przyjeżdżają ludzie tylko z Podkarpacia, na osiedlu widzę rejestracje z Tarnowa, Nowego Sącza, Buska, Chrzanowa albo CSW, CIN (nie wiem co to dokładnie jest). A co do meritum, witaminki raczej są takie same bez względu na to czy to północ, południe, zachód czy wschód.
@spiegelglas: Słyszałem plotki że w klubach są popularni wśród witaminek. Ja po klubach nie chodzę ale sporo osób mi to mówiło :) Na mieście ich czasem widuję ale raczej bez dziewczyn, chodzą w swoim gronie.