Wpis z mikrobloga

Oplaca się kupowac używaną hybrydę? rozglądam się za czymś dla żony w okolicy 50-60 tys., coś małego pokroju yariski, natomiast koleżanka jej zaczęła odradzać - bo ponoć bardzo trudno części do niej dostać i tylko w serwisie ASO da się je serwisować. Ma hybrydową yariske z 2014 roku. Podobno nawet światło stopu musiała robić w ASO :|

#motoryzacja #samochody #mechanika
  • 4
W sumie nie wiem bo moja corolla ma dopiero 3.5 roku i 50k przebiegu. Nic poza wymianą oleju i filtrów nie musiałem robić. Z plusów hybrydy jeszcze to, że klocki hamulcowe prawie jak nowe. Wg opinii znajomych/internetów raczej mało awaryjne samochody (pełno taksiarzy jeździ hybrydowymi toyotami). Nie wiem jednak czy nie lepiej będzie poszukać jakiegoś Aurisa z 1.8 bo yariski hybrydowe z 1.5 mają znacznie gorszą kulturę jazdy w mojej opinii (jeździłem
@Trusiak: nie no jak Grażynka odradza to lepiej jak ona kupić diesla a potem wyciąć DPFa zaślepić EGR i zrobić remont wtrysków i jeździć w zimnie bo diesel nie może się dogrzać na trasie 3 kilometrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)