Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #niebieskiepaski czy wy #!$%@? jesteście normalni? To jest zdjęcie z dzisiaj, z kibla z 0rlenu w okolicach Łodzi ale lokalizacja nie jest istotna.

Czy wy umiecie używać swojego penisa do czegoś innego niż walenie konia? JAK można obszczać ścianę naokoło, a nawet nad pisuarem? Pytam na serio bo mam wrażenie ze cześć mężczyzn chyba nie wie jak się szcza na stojąco XDD nauczcie się obsługiwać swój #penis, z pewnością znajdziecie na YT tutorial poprawnego sikania.
Pobierz Dolan - Mam pytanie do #niebieskiepaski czy wy #!$%@? jesteście normalni? To jest zdj...
źródło: comment_16714780108GHdY5E1k2i88kyB3Q3kBq.jpg
  • 15
@Dolan: większość ludzi potrafi jak nie ma #!$%@?, fakt że to publiczny klop na ulubionej wykopowej sieci stacji(nie żeby to w tym przypadku miało aż takie znaczenie( ͡° ͜ʖ ͡°)) dużo zmienia w podejściu przeciętnego użytkownika
@Theo_Y: znaczy się ja chyba wiem w czym jest problem ale nie chcę o tym mówić głośno bo część niebieskich może przeżyć załamanie nerwowe kiedy dowie się o tym jednym, prostym tricku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to nie ma tej akcji co na Orlenie szcza się po ścianach by mieli większe koszta?


@wytrzzeszcz: o gurwa to teraz mnie zagiąłeś XDD
Bo nie myślisz chyba o trzymaniu fiuta, przecież to pedalskie jest trzymać chłopa za ptaka( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Theo_Y: ale do toalety można iść samemu, nie trzeba z kolegą ( ͡° ͜ʖ ͡°)