Wpis z mikrobloga

Przyszła właśnie #wykopaka od Mirabelki @Auth
Paka jak najbardziej trafiona, nic nie wybuchło, dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczególnie ciekawe wydają się ostre sosy, jednak te będę próbował pewnie dopiero w weekend do jakiegoś dobrego jedzenia.
Czekoladę z chili już kiedyś próbowałem i była całkiem dobra, jednak tej konkretnej jeszcze nie jadłem - mam nadzieję, że będzie jeszcze lepsza :)
Gra też trafiona, nie miałem UNO w swojej kolekcji, a tu jeszcze podrasowana wersja DOS, będzie grane.
Kawa pachnie bardzo ładnie, w sumie to dzięki temu cała paczka jest w podobnym aromacie, a smakować będę jak tylko zejdą mi obecnie wsypane ziarna.

Co ciekawe, 2 dni temu z różową oglądaliśmy tag #wykopaka żeby zobaczyć jakie to paczki już poszły i czym się wykopki chwalą. Natrafiłem na ten post i zdjęcie tam załączone. Utkwiło mi w pamięci ze względu na charakterystyczne "PACZ RVED", które od razu skojarzyło mi się z memem LAGA DYGA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakież było moje zdziwienie, kiedy dziś po pracy otworzyłem paczkomat, a tam PACZ RVED.
Nie przypuszczałem, że oglądając randomowe paczki trafię na swoją, wtedy jeszcze o tym nie wiedząc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokapake
mandamin - Przyszła właśnie #wykopaka od Mirabelki @Auth
Paka jak najbardziej trafio...

źródło: comment_1671470656GPINxYiEp9PcChEVoh6kzD.jpg

Pobierz
  • 7