Wpis z mikrobloga

⭐ Rozbiórka
✅ Emir Celestial (znany jako nawiązanie do Ganymede)
2.05 zł/ml

Dotarł w końcu do mnie flakon i mogę się podzielić częścią ml, więc zapraszam osoby, które nie deklarowały się jakiś czas temu na rozbiorkę u @loopie96:

⭐ Do odlania:
Xerjoff Zefiro 7.2 zł/ml
Nishane Sultan Vetiver (zwycięzca mistrzostw perfumowych nuta wetywerii) 10.5 zł/ml [ostatnie 20 ml]
Tom Ford Noir 4.89 zł/ml
Parfums De Marly Sedley 5.9 zł/ml
Parfums De Marly Percival 5.9 zł/ml
Stradivarius Our Essence 15 (tania alternatywa dla Abercrombie & Fitch Fierce, Percivala) 0.59 zł/ml - min 20 ml
Hermes Terre d'Hermes EDT 2.95 zł/ml
Hermes Terre d'Hermes Parfum 3.8 zł/ml
Orto Parisi Megamare 11.99 zł/ml [ostatnie 20 ml]

Costume National Scent Intense - 2.4 zł/ml [ostatnie 40 ml]
Afnan Tribute Blue - 2.5 zł/ml [ostatnie 30 ml]
Afnan Modest Une (nawiązanie do Dior Sauvage) 1.49 zł/ml [ostatnie 10 ml]
Rue Broca Penthouse Larvotto (nawiązanie do YSL Tuxedo, Afnan Turathi Brown) 1.05 zł/ml
Lattafa Khashabi (nawiązanie do Creed Silver Mountain Water, w stylu Afnan Supremacy in Heaven) 0.8/ml [ostatnie 20 ml]
Moschino Toy 2 - 1,5 zł/ml [ostatnie 30 ml]
Hermes Eau des Merveilles dekant 5 ml - 13,5 zł plyn + 3 szkło

Możliwość wysyłki OLX, płatności dzielonej, MWZ 35 zł, szkło standardowo 3 zł, odlewam 3+ zł/ml od 5 ml, reszta od 10 ml
#perfumy #rozbiorka #stragan
Pobierz Milburn - ⭐ Rozbiórka
✅ Emir Celestial (znany jako nawiązanie do Ganymede)
2.05 zł/...
źródło: comment_1671465051Bs10TdGXagDGfssUCuxeId.jpg
  • 16
@stjimmy: Na razie zaliczył tylko pierwsze testy, ale podobieństwo do Gany zdecydowanie jest
Na pewno najbliżej ze wszystkich perfum, które wąchałem i nie były autorstwa Quentina Bischa

Pierwsze wrażenie na plus, ale zaznaczam, że ASADa i Khamrah też lubię :)
@isgorath: Ganymede'a juz masz na stanie? Jak cos w sumie mam 1 dekant 10 ml po 8.6/ml
Zaskoczyło mnie, że Emir Celestial to stężenie "Extrait de parfum", chyba jedno z najtańszych jakie widziałem