Wpis z mikrobloga

Brał ktoś wellbutrin (Bupropion Welbox Oribion) tutaj i może opisac swoje wrażenia?
Zalecenie na depresje, do tej pory dawka 150mg, raczej nie odczuwałem za bardzo. Dostałem zalecenie na 300mg, i po 3 dniach mam wrażenie, ze poteguje to jedynie nerwicowe sprawy i stany lękowe. Wiem, że to lek, który ma aktywizować, ale ma wrażenie ze aktywizuje jedynie natłok myśli w głowie, a zewnątrz to wygląda jak 10-minutowa zwiecha w ścianę.
Myślicie, że to moze przejść? Nie wiem co sądzić o tej większej dawce.

ktoś coś?
#depresja #nerwica #psychiatria
  • 7
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain
Pod koniec grudnia minie mi pół roku z bupropionem (ja kupuję najtańszy - bupropion neuraxpharm), co według mojego szamana ma być okresem, po którym będziemy mieli więcej pewności czy działa czy nie.

Z efektów ubocznych mam jedynie obniżony apetyt i tak jakby straciłem sporo przyjemności z jedzenia (chociaż nie ufam całkiem sobie, bo mogę sobie wkręcać, ponieważ wiem, że tak może działać, a utrzymuję wagę).

Z samego działania to właśnie jest,
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: wytrzymaj jeszcze 2 tygodnie ( ͡º ͜ʖ͡º) a tak serio, to w moim przypadku to był jedyny lek, który coś tam zadział, bez dotkliwych skutków ubocznych. On może powodować lęki na początku, może spróbuj dodać hydroksyzynę, dopóki nie zacznie normalnie działać. Jeśli dalej będzie lipa, to będziesz się zastanawiał nad zmianą. Jest taki nowy antydepresant wortioksetyna - to też wyższa półka cenowa, podobnie jak bupropion,