Wpis z mikrobloga

W tamtym roku dzięki #pocztapolska oraz angielskiemu odpowiednikowi tej firmy otrzymałem chyba jako ostatni bo w połowie marca :D tym razem udało mi się nacieszyć paką sporo wcześniej, dziękuję mojemu tegorocznemu mikołajowi @Domq. Niesamowicie doceniam list pisany ręcznie, do tego jestem pełen podziwu jak miło czytało mi się list od osoby z jaką nie miało się kontaktu i jak taki list może być dla nas osobisty. Chyba w czasach elektronicznych wiadomości sam fakt, że jest to papierowy list już z góry tworzy takie wrażenie osobistości, bliskości.

To co w pace będzie pokazane w komentarzu ale muszę pogratulować mojemu darczyńcy za trafione upominki i pogratulować doświadczeniu w stalkingu. Płyta już przesłuchana, i mimo, że niemiecki to nie jest moim ulubionym językiem to dzięki wielkie za kolejną płytkę do kolekcji będzie to kolejny motywator, żeby zapoznać się z kolejnym musicalem.

Oczywiście reszta paczki była trafiona w 100% dostałem PRYNCYPAŁKI więc będę mógł bliżej świąt ugościć innych jak babcia. Do tego piwka, żelki, krówki w mojej ulubionej świeżości modroklejek i inne cudowności.

W tym miejscu chciałem jeszcze podziękować @Domq nie tylko za paczuchę ale za Twoje działania okołoświąteczne o których pisałeś w liście. Zostawię tutaj odrobinę tajemnicy bo nie wiem czy chcesz się tutaj tym chwalić.
#pokapake
Pobierz PawMad - W tamtym roku dzięki #pocztapolska oraz angielskiemu odpowiednikowi tej firm...
źródło: comment_1671459511tjsrgwG0I0oGaVKJ1AtqL6.jpg
  • 3