Wpis z mikrobloga

Ponoć prawidłowa liczba rowerow to N+1. Więc wpadł kolejny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak 5szt to za duzo i będę musiał sprzedac jeden. Jak by ktos byl zainteresowany fajnym gravelem samoróbką bazujacym na ramie tribana 100, kola vision team35, blat garbaruka owalny, naped 1x10 z przerzutką grx, klamką tiagry, lewą microshhift, rozmiar - z kategorii kij wie, ale na 180 byl troche za mały to zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak 1400 cebulionow bylo by ideolo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na zdjeciu nowy nabytek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hiponaszosie #rower #szosa #gravel
Pobierz Hipodups - Ponoć prawidłowa liczba rowerow to N+1. Więc wpadł kolejny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jed...
źródło: comment_1671462802vWbAQg0iKNnegnNF694Lgh.jpg
  • 11
@sargento: a to tak z przyzwyczajenia.

@dethklok: Ale ze jak? ja tutaj mysle by wsadzic mniejszy blati większą kasetę ( ͡° ͜ʖ ͡°) rower będzie wykorzystywany bardziej jak przełaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przy blacie 40 i kasecie 11-34 to tak slabo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@guru8: no niestety, na razie będzie N+1 ale docelowo N. miejsca mi brakuje, dwie szosy, jedna zawsze w trenazerze. dwa gravele ktorym po modyfikacjach blizej jest/będzie do cx i mtb. gdzie to trzymac Panie?

@dethklok: tak teraz policzylem to jak bym nie chcial go używać jako cx to naped w sumie miękki. 40 / 11-34 to daje 1:1,17 najlżejsze przelozenie. W szosie mam 37-50 i kaseta 10-28. najlzejsze ma 1:1,32
@Hipodups: Mam t100 w kompletnej serii, jeździ w upale, na mrozie i stoi wiernie w deszczu i śniegu na zewnątrz gdy ja w ciepłym biurze :) Romet służy do jeżdżenia, triban do dojazdów.