Wpis z mikrobloga

Hej! Jakie sie teraz poleca roboty odkurzacze? Kiedys jeszcze cos wiedzialam o nich jak zaczal sie boom, potem jednak albo to ucichlo, albo ja przestalam zwracac na to uwage ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam robota z dobrym mapowaniem, zeby nie miotal sie jak szatan i zeby mapowal wiecej niz jedno pietro. Musi sie tez odnalezc szybko na kazdym z nich. Mopowanie wiem, ze w kazdym jest raczej gowniane, wiec oprocz mapowania drugim kryterium jest cena ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukam czegos do 1500 zl. W wielkiej ostatecznosci wydam 2000 zl, ale z duzym bolem serca.
Czy ktos moze cos polecic? Patrzylam na Roborocka Q7 Max, ale niestety nie sa dostepne.

#pytanie #pytaniedoeksperta #odkurzacz #roomba #ilife #roborock #robotsprzatajacy
  • 6
@Mrjohnsmith powierzchni robi mi 55m2 z 75m2. Mam ustawione mycie co 30 minut, zazwyczaj calosc zajmuje mu godzine wiec jest mycie przed wyjazdem z bazy, po 30 minutach i po skonczeniu mycia. Jak zjezdza do bazy to wtedy tankuje. Ogolnie mopuje mi 2x w tyg i wszyscy po domu chodza boso. Rsz w tygodniu napelniam pojemnik w stacji 3,5 litra a raz w miesiacu robie mu 10 minutowy maitanance z myciem filtra