Wpis z mikrobloga

Chciałbym już wymienić swojego gruza na nowego gruza.

3.0 TFSI V6 Black Edition Sportback S Tronic quattro Euro 5
Z przebiegiem 86k mil. W cenie £ 14 500

Auto generalnie wyglada całkiem spoko, serwisowanie cały czas w audii. Silnik trochę podkręcony do 440 i zmieniony wydech.

I pytanie
Czy warto się w to pchać? Mil ma już trochę najechane rocznik 2015 to jeszcze nie tak złe w sumie. Co myślicie?

#pokazauto #uk
aWDx - Chciałbym już wymienić swojego gruza na nowego gruza.

3.0 TFSI V6 Black Edi...

źródło: comment_1671458009N2WTvCVbsNjH7Q2E19KjuE.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aWDx: 7 rok, 140k km... czyli czas na duży serwis* (poprzedni właściciel woli sprzedać niż iść w koszta ze starym już autem). Jako że premium = tanio nie będzie.
* rozrząd, panewki, 70% zawieszenia i hamulce, wszystkie filtry (w tym paliwa), wszelkie płyny przy okazji, rdza już zaczyna chrupać...
  • Odpowiedz
@aWDx: Jeżeli to ten ze zdjęcia to zastanawia mnie czy to nie jakiś powypadkowy bo jest dziwnie krótka przerwa pomiędzy MOT z 2020 i 2021. Normalnie powinien mieć ten MOT w okolicach listopada/grudnia 2021 a miał w lipcu no i dziwnie niski przebieg - przez kilka miesięcy tylko 1500 mil zrobił?
https://www.check-mot.service.gov.uk/results?registration=DN15VMT
MarianoaItaliano - @aWDx: Jeżeli to ten ze zdjęcia to zastanawia mnie czy to nie jaki...

źródło: comment_1671459731tUtXjAMyFKxEEBH5hew48y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aWDx: a nie masz znajomego mechanika diagnostyka w okolicy?
Jeśli nie to pojedź do serwisu i zleć im szczegółową inspekcję. Koszt około £40-50. Ja tyle płaciłem ale masz czarno na białym co jest do roboty z samochodem. Fajnie jak byś jeszcze zrobił tym samochodem z 50 mil żeby błędy powyskakiwaly jeśli właściciel je usunie przed twoją wizytą.
Serwis i tak pewnie trzeba by było robić odrazu. Jak bym miał kupować
  • Odpowiedz
@aWDx S5. Czyli nie jesteś fanem skręcania ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Zaletą jest silnik który jest mniej awaryjny niż 2.0 TFSI
  • Odpowiedz