Wpis z mikrobloga

Organizacje LGBT to powinny po stopach całować Amadiego, pana piłkarza i Marconia co zrobili dwoma ostatnimi streamami dla normalizacji osób transplciowych w Polsce, ale absolutnie tego nie zrobią, bo by się mogło okazać, że ta kasa z budżetu, która na nich idzie jest zupełnie niepotrzebna i służy głównie temu, żeby osoby stojące na czele takich organizacji nie splamily sobie rąk zwykła praca od 8 do 16 xD.
#famemma
Pobierz niezdiagnozowany - Organizacje LGBT to powinny po stopach całować Amadiego, pana piłk...
źródło: comment_1671445823cJcsZf5RYifBTR3I8pfRnR.jpg
  • 13
@niezdiagnozowany Ale ja się pytam o budżet państwa. Kiedy on płacił organizacjom LGBT?

PS 1,5 miliarda na wszystkie organizacje pozarządowe w 27 krajach, na okres 8 lat. No kolosalne pieniądze xD. Na pewno wystarczy, żeby tysiące osób w ogóle nie musiały pracować przez prawie dekadę, zwłaszcza biorąc pod uwagę same koszty utrzymania takich organizacji.
@Ekspert_od_niczego: napisałem kasy z budżetu, kasa, budżetu to też kasa z samorządów czy UE, przecież my wszyscy sie na to składamy. To Ty napisałeś kasy z budżetu państwa.

Jakoś ngosy sobie radzą, a część osob, które się tym na co dzień zajmują albo lądują w polityce albo utrzymują się z prowadzenia takiej organizacji.
@Ekspert_od_niczego: hostel to nic innego jak działalność gospodarcza prowadzona przez ngo, jeżeli akceptują to, że osoby nie płacą za pobyt to coz ich sprawa. Nie rozumiem, czemu mam z moich pieniędzy dotować akurat hostel, z którego sam nie mógłbym skorzystać, że względu na moją orientację seksualną.

Może te pokroju Orgio Jurnych. Jakoś organizacje LGBT za bardzo tej kasy nie widzą.


Ordo Iuris kolejna patologia i jej sponsorowanie ze środków publicznych. Jak
@niezdiagnozowany

Nie rozumiem, czemu mam z moich pieniędzy dotować akurat hostel, z którego sam nie mógłbym skorzystać, że względu na moją orientację seksualną.


Nie o to chodzi, ja sam jestem przeciwko finansowaniu jakichkolwiek organizacji z budżetu państwa. Ale próbujesz wytworzyć wrażenie, że idzie do nich jakaś ogromna kasa z budżetu, a tu się okazuje, że głupiego hostelu nie da się z tego utrzymać. PS to kasa z samorządu, bo państwo akurat nie