Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gryzie mnie to że jestem z różową od ponad 3 lat, w sumie już ślub zaplanowany ale ja ciągle jestem myślami gdzieś indziej. Nie podnieca mnie wizja tego ślubu a jego organizacją zajmuje się trochę za kare.
Z drugiej strony na różową nie mogę narzekać, dba o mnie, gotuje, sprząta, nie musze się martwić o pierdoły. Trochę nie w moim typie ale ogólnie wzór #szaramyszkadlaanononka
Cały czas się zastanawiam jak by było z różową z którą spotykałem się z 4-5 lat temu, w sumie to więcej z nią pisałem, dwa razy się przespaliśmy ale miałem trochę daleko i nie była zbyt urodziwa, ale miała jakiś taki inny vibe, nie była taką przeciętną szarą myszką, trochę korpo biurwa, trochę romantyczka no taka była inna jakaś.
Nie widziałem jej 5 lat, w gruncie rzeczy wiem że tam nie byłoby czego szukać, może ona kogoś ma, ja też nie jestem typem charakteru którego ona szukała, a jednak ciągnie mnie. To jest ten debilny potok myśli który mówi ci że po drugiej stronie płotu trawa bardziej zielona. #!$%@?.
Ale wracając, nie chce się rozstawać bo się boje samotności, większość dorosłego życia nikogo nie miałem, w ogóle mi nie szło w miłości szybko się frustrowałem porażkami i boje się tego powtarzać. Do tego jednak wspólne gospodarstwo domowe jest dużo tańsze. Ehh nie proszę o radę bo wiem że wejde w ten ślub ale chciałem się tylko pożalić.

#zwiazki #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a027aaba11279a731aea74
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 18
Ale wracając, nie chce się rozstawać bo się boje samotności, większość dorosłego życia nikogo nie miałem, w ogóle mi nie szło w miłości szybko się frustrowałem porażkami i boje się tego powtarzać. Do tego jednak wspólne gospodarstwo domowe jest dużo tańsze.


@AnonimoweMirkoWyznania: wziąć ślub, bo się człowiek boi samotności i jest taniej żyć, przyszła żona na pewno będzie szczęśliwa jak to prędzej czy później wyjdzie. Jeszcze bombelka brakuje, to nie będzie
@AnonimoweMirkoWyznania nie marnuj jej życia. Może gdzieś czeka chlopak, który coś będzie do niej czuł. U was szczęśliwej przyszłości i tak nie będzie to po co czas marnowac. Polub samotność i szukaj dalej. Jak wyjdziesz za nią i znajdziesz w końcu jakaś bratnia dusze to bedziesz sobie pluł w brodę. A będąc w takim związku na pewno wiele koleżanek będzie się wydawało lepszymi opcjami i będziesz myślał co by było gdyby. (Tak
Wiecie, że to bait?


@AnonimoweMirkoWyznania: takie wątki traktuję jako pole do dyskusji. Może bait, a może prawda - ludzie tak żyją, nie to jest w tym najważniejsze. Mikroblog traktuję jako tematy do przedyskutowania. Od potwierdzonych udowodnionych tez mam artykuły na tematy, które mnie interesują i niekoniecznie tylko na wykopie. Tutaj często można przeczytać ciekawe opinie, równie często zupełnie bezwartościowe. Ot, jak w rozmowie z ludźmi na codzień. Raz się złapiesz za
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś z nią, bo jest Ci wygodnie. Może lepiej, gdybyście się rozstali, bo różowa ma szansę znaleźć kogoś, kto ją naprawdę pokocha, a nie kogoś komu jest wygodnie i kto jest w związku, bo nie chce być sam. Jak można tak robić drugiej osobie ( ͡° ʖ̯ ͡°).