Wpis z mikrobloga

#heheszki #mundial #pilkanozna

Wyobraźcie sobie, że jesteście piłkarzem i w 2012 roku jako juniora sprowadza was do siebie Arsenal. Niestety, w drużynie jest ktoś lepszy, więc przez 8 lat bycia w Arsenalu klub wypożycza was po różnych gówno klubach angielskich i jednym hiszpańskim. No i w trakcie tych 8 lat, rozgrywacie 15 spotkańw klubie macierzystym 56 spotkań na wypożyczeniach. Czyli gracie średnio 8,8 spotkania co sezon. Cóż... macie już 28 lat, kariera nie trwa wiecznie. Więc przenosicie się do Aston Villi by móc coś sensownego zarobić w życiu. Dzięki grze w Aston Villi upomina się o was kadra narodowa, a jako że jesteście Argentyńczykiem to jest szansa na pogranie coś w turnieju.
Tak więc w 2022 roku jedziecie na mundial w Katarze. W ciągu 7 spotkań, puszczacie 8 goli. Ale ufff, koledzy dobrze grają więc udaje się też wygrać finał więc macie swoje 5 minut. A te 5 minut wystarcza by...

świat zapamiętał was jako dzbana ze zdjęcia czyli Emilio Martineza, który tak się popisał na wręczeniu nagród.
A ten kto Cię usadził na #!$%@?ę w Arsenalu to Wojciech Szczęsny i od niego mógłbyś się nauczyć bronić xD
Szokatnica - #heheszki #mundial #pilkanozna

Wyobraźcie sobie, że jesteście piłkarz...

źródło: comment_167144476337QzeAHhfbZp1jOtgJGE7W.jpg

Pobierz
  • 27
@Szokatnica fakt mam co do niego mieszane uczucia. Karne broni naprawdę dobrze ale np. przy golu Mbappe na 2:2 (mimo bardzo dobrego uderzenia) mógł zachować się lepiej. Ale też obronił w 119min akcje na mistrzostwo dla Francji. Więc...nie wiem czy był najlepszym bramkarzem tego mundialu, może nie, ale kilka razy wybronił i dzięki temu są mistrzami. A we łbie ma raczej nierówno ale coz
fakt mam co do niego mieszane uczucia. Karne broni naprawdę dobrze ale np. przy golu Mbappe na 2:2 (mimo bardzo dobrego uderzenia) mógł zachować się lepiej. Ale też obronił w 119min akcje na mistrzostwo dla Francji. Więc...nie wiem czy był najlepszym bramkarzem tego mundialu, może nie, ale kilka razy wybronił i dzięki temu są mistrzami. A we łbie ma raczej nierówno ale coz


@czuczer: Wiesz, nie skupiam się tu na jego
Argentyńczycy nie słyną przesadnie ze szkoły bramkarskiej a ktoś stać na bramce musi :) ale mi się jego zachowanie też nie podoba


@czuczer: Może wychodzą z założenia, że najlepszą obroną jest atak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli wprost odwrotnie od cm711, że najlepszym atakiem jest obrona xD