Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Kazdy kto broni Kmicica 711 po tym co zrobił jest tak samo urojony jak grubas.

Święty Czesio:
- korupcja: nic nie wiem, nie pamiętam
- premie z pieniędzy podatników: praktycznie nie było tematu, ja chciałem wszystko oddać
- oczernianie Kuby Kwiatkowskiego: same kłamstwa, to nie tak.

Na miejscu prokuratury bym grubcia przetrzepał

#mecz #reprezentacja #cm711 #pilkanozna
  • 21
@Matioz
2002- brak wyjscia z grupy
2006- brak wyjscia z grupy
2018- brak wyjscia z grupy

Jak widzisz,poprzeczka nie byla wysoko postawiona.
I tak,jest to wynik najlepszy od lat¯_(ツ)_/¯
@xDawidMx
Nie znam sytuacji,wiec sie nie wypowiadam.
Po prostu afera z podzialem premii nie powinna rzutować na ocene pracy trenerskiej.
Po prostu jest ofiara afery,bo mozna go latwo wyrzucic z kadry, dodatkowo dochodza osobiste porachunki prezesa pzpn
Po prostu
@krizis awans na mistrzostwa to jest poziom naszego kraju. Wyjscie z grupy to wynik na +
Takie anomalia jak wynik Maroka sie zdarzaja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vegetassj1: po prostu jesteś Krzysiem Stanoskim "incognito" i wybielasz grubasa aby został, bo zaraz chrześniak straci quada jak grubemu nie wejdziesz w jego półksiężyce.
@vegetassj1: nie, mówienie, że awans na mistrzostwa to jest poziom naszego kraju to jest myślenie w stylu czesia i krychowiaka.

poziom naszej drużyny to jest styl, w jakim zagrali z Francją. Bo nie zrobili nic wybitnego, patrząc na poziom indywidualnych piłkarzy. Nawet więcej piłkarzy nie dowiozło poziomu w tym meczu (vide Lewy, Kiwior, Bielik), niż go utrzymało. Gdyby czesiu na treningach zamiast uczyć piłkarzy obsługi betoniarki opracował kilka stałych fragmentów gry
@xDawidMx
Tak bylo
Widze,ze brak argumentow zamieniasz na osobiste wycieczki.
Zmiana czesia niczego nie zmieni- kulesza nikogo lepszego nie wybierze
@krizis nie,nasz poziom to awans na mundial. Procz Lewego nikt nie prezentuje world class,a Szczesny na pierwszym turnieju( a gral w pieciu) zagral na swoim poziomie,baa, nawet ponad.
Maroko gryzlo trawe i mialo wielkiego farta- tak nieskutecznej druzyny jak Portugalii to chyba nie bylo na mundialu.
@vegetassj1: dobra czesiu / krzysiu, kończe dyskusję bo to nie ma sensu. Ewentualnie pozdrów Brighton

@xDawidMx: Nawet nie chodzi o pudelka. Najbardziej mnie #!$%@?, że ten gruby bajerant widząc, że Argentyna wtopiła z Arabią nie zrobił nic, żeby wygrać z Meksykiem, bo #!$%@? średnio rozgarnięty szympans by przewidział, że Argentyna będzie musiała z nami wygrać, żeby wyjść z grupy. Remis z Meksykiem był spoko w momencie, kiedy Argentyna wygrała na